DEKOmag nedir?

Yaşam alanları kişiseldir!

DEKOmag (Dekorasyon Magazin), dekorasyon, endüstriyel tasarım ve mimari ile ilgili Türkiye’den ve dünyadan güncel haberler yayınlar. Tasarımcıları ve tasarım dünyasının son trendlerini tanıtarak yaşam alanlarını kişiselleştirmeye yardımcı olacak yeni fikirler sunar.

Mekanınıza uygun doğru tasarımlar için doğru kaynak
Mekanlarını daha rahat ve kullanışlı bir şekilde düzenlemek ve  kişisel özelliklerini şık, farklı ve stil sahibi özgün tasarımlar aracılığıyla yansıtmak isteyenlerin başvurabileceği DEKOmag, tasarım dünyasının zenginliğini geniş bir yelpazede sunan bir kaynaktır.

Her güne yeni tasarımlar
DEKOmag her gün yeni haberler yayınlar. Tasarım dünyasına dair en güncel haberleri yakalamak için DEKOmag’ı sosyal medya kanallarından da takip edebilirsiniz.

Sizin Köşeniz
DEKOmag sizin fikirlerinizi ve dekorasyon önerilerinizi yayınlamaktan mutluluk duyar. Evinizin sevdiğiniz köşesini ya da mekanınızın ruhunu yansıtan tasarımların fotoğrafını çekip, sizin için ne ifade ettiğini de yazarak bize yollayabilirsiniz.

Tasarımlara sahip olmak için
DEKOmag henüz ürün satışı yapmamaktadır. Beğendiğiniz bir ürünü satın almak veya ürün hakkında (fiyat, ebat, renk seçenekleri vb.) detaylı bilgi edinmek için ilgili markanın internet sitesine ya da mağazalarına başvurabilirsiniz. (Yayınlanan tüm tasarım haberlerinin kaynakları belirtilmektedir.)
DEKOmag’a bir şeyler söylemek isterseniz

DEKOmag ekibiyle iletişime geçmek için editor@dekomag.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Yorumlarınızı ve önerilerinizi heyecanla bekliyoruz.

Yaşam alanlarınızın her köşesine uygun farklı ve özgün tasarımlara yer veren DEKOmag sayfalarında keyifli vakit geçirmenizi dileriz.

DEKOmag’da nasıl yer alabilirim?

DEKOmag yayın hayatına başladığı Mart 2008 tarihinden bugüne 900 bine yakın ziyaretçiyi ağırlamış ve 2 milyondan fazla sayfa görüntülenmiştir.
Siz de markanızın ya da tasarımlarınızın bu sayfalarda haber ya da banner olarak yer almasını istiyorsanız DEKOmag ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

editor@dekomag.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.