3M DI-NOC™ Dekoratif Duvar Kaplamaları

Dekoratif duvar kaplamaları

Dekoratif duvar kaplamalarıDekoratif duvar kaplamaları

 

3M DI-NOC dekoratif folyo serisi, kolay ve kısa sürede uygulanması , sık, dayanıklı ve aynı zamanda hafif olması nedeni ile iç dekorasyon alanında bir devrim yarattı.

DI-NOC çok farklı renk ve desen seçeneklerine sahip, kendinden yapışkanlı folyo serisi olup naturel görünümlü ahşap, mermer,taş, deri, süet serilerinden modern görünümlü metalik serilere kadar sınırsız tasarım seçenekleri sunar.

DI-NOC dekortif folyo serisi, zengin desen ve renk çeşitliliği ile kolay uygulanma özelliği sayesinde sınırsız yaratıcılığı ve özgür tasarımları destekler. Özellikle yeniden dekorasyon ihtiyacı ortaya çıktığında ( dekorasyon yenileme, tamirat ve bakım çalışamaları vb. gibi) geleneksel dekorasyon malzemelerine (ahşap, mermer, dekoratif taş vb) oranla çok daha kısa sürede uygulanabilme özelliği sayesinde maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

3M DI-NOC Serisi folyolar çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.Uygulama alanları; ofis, hastane, alışveriş merkezi dekorasyonundan, tekne-gemi dekorasyonu, stand uygulamalarına kadar çeşitlendirilebilir.

İletişim:

AKGÜN REKLAM

Fatih Akgün Selçuk Özgür Firuzköy Mah. Bağlariçi Sok. No:52 Avcılar – İSTANBUL

Tel: 0212 428 62 52

 

Diğer adresler için tıklayın

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.