OTHELLO ile Sağlıklı Uykuyu Keşfedin

Ev tekstili alanınada 30 yıllık geçmişe sahip olan uzman kadrosuyla hizmet veren Maya Tekstil bünyesindeki Othello ile sağlıklı uyku çok yakınınızda. Othello’nun viskoelastik ortopedik yastıkları, visko ortopedik yastıkları Metro Gross Market, Real, Koçtaş, Özdilek ile tüm seçkin ev tekstili mağazalarından temin edilebilir. PENELOPE, OTHELLO ve MAYA ELİTE olmak üzere farklı markalarda ürün grupları bulunuyor.

Uyku kültürünün öncü ismi MAYA TEKSTİL’in OTHELLO ortopedik yastıkları, içeriğindeki viskoelastik dolgu maddesi sayesinde sizi sağlıklı ve rahat uykuyla buluşturuyor. İlk olarak NASA’nın astronotlar için geliştirdiği Viskoelastik Memory Foam teknolojisi, OTHELLO yastıklarında kullanılarak, eşsiz bir konfor sağlıyor. Vücut ısısına ve ağırlığına göre şekil alan OTHELLO visko ortopedik yastıkları, uyku süresince boyun bölgesinde oluşan boşlukları tam olarak destekliyor. Böylece, boyun, sırt ve omuz bölgesindeki ağrıları gidermeye yardımcı oluyor. Visko yastıkları, vücut ağırlığı ve ısısı karşısında vücudun şekline girerek, basıncı en aza indiriyor. Yastıkların ana formu uyku süresince asla bozulmuyor. Antialerjik ve hijyenik olan visko ortopedik yastıkları mite barındırmıyor. OTHELLO visko ortopedik yastıkları, ergonomik tasarımı ile yorgunluğunuzu alarak, yeni güne dinç ve dinlenmiş olarak uyanmanızı sağlıyor.

Normal yükseklikten orta yüksekliğe ya da yüksek yastık sevenlere kadar her ihtiyaca göre tasarlanan seri, visko teknolojili ortopedik yastıkların en gözdeleri arasında yer alıyor. OTHELLO Mediclassic M1, M2, M3 ve M4 yastıklarının Double Jersey kumaşla kaplı dış yüzeyleri, geçirgen özelliği ile nem ve terin neden olduğu rahatsızlıkları önlemeye yarıyor. Hiçbir şekilde yıkanmaması gereken yastıkların, kılıfları için ise kuru temizleme öneriliyor. Ancak evde yıkama halinde düşük ısıda (30 derece) yıkama yapılması gerekiyor.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou