Bestar Lighting’in Led Teknolojisi İLe Estetik ve Ekonomik Çözümleri

Bestar Lighting

Bestar Lighting

Bestar Lighting, LED teknolojisinin ağırlıklı olarak kullanıldığı yerli tasarımlarından oluşan ürün yelpazesi ile günlük hayat için pratik, ekonomik, hızlı ve kaliteli aydınlatma çözümleri sunuyor. Günümüze kadar ağırlıklı olarak görsel efekt amaçlı kullanılan ve nadiren iç ve dış mekanlarda genel aydınlatma amaçlı kullanılmaya başlanan LED teknolojisinin aydınlatma kültüründe önemli bir yer edinmesi gerektiğinden yola çıkan Bestar Lighting, tüketicilerine sunduğu ürün koleksiyonu ile bu alanda da öncülüğünü sürdürüyor.

Sektöründe birçok ilke imza atan Bestar Lighting, kristal spotu da Türkiye’ye ilk getiren marka. Orijinal tasarımları, parfüm şişelerinden esinlenerek üretilen avizeleri ve çeşitli ürünleriyle, aydınlatmanın zevk yönüne odaklanıyor.

Türkiye genelinde 53 ilde faaliyet gösteren Bestar Lighting, Azerbaycan, Afrika ülkeleri, Bulgaristan ve Ukrayna gibi ülkelere yaptığı ihracatla da ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.