Häfele’nin Sunduğu Stor Sistemleriyle Yaşam Alanları Daha Renkli

Häfele Türkiye, stor sistemleri konusunda uluslararası bir isme sahip olan Fennel firmasının ürün serisini de Türk müşterilerinin beğenisine sunuyor. Uygulanan mekana göre renk ve malzeme seçeneklerinde sunulan stor sistemleri estetik olmakla birlikte aynı zamanda oldukça işlevsel. Mutfak, banyo ve oturma odalarında kullanılmak için ideal olan bu sistemler, dolapların içindekileri özenli bir şekilde gizleyip, bu sayede mekanların düzenli görünmesini sağlıyor.

Häfele’den sektöre bir yenilik: paslanmaz çelik renginde stor sistemleri

Türkiye’de Häfele’nin sunduğu stor sistemlerinin profilleri, farklı tasarım ve zevke uygun olarak değişen genişliklerde ve montaja hazır modüller halinde teslim edilmektedir. Gümüş renkli metalik ve alüminyum renk seçenekleriyle sunulan stor sistemlerine ek olarak, mutfaklarda bulunan ankastre ürünlerle uyumlu olması düşünülerek tasarlanan yeni paslanmaz çelik renkte stor seçeneği de Häfele ürün çeşidi içerisinde bir ilk olarak yerini alıyor.

45, 60 ve 90 cm’lik enlerdeki stor sistemleri Häfele Türkiye stoklarından anında teslim edilebildiği gibi farklı ölçüler ve renk seçenekleri için özel üretim yapılabilmektedir. Örneğin özellikle genç ve çocuk odalarında kullanım için ideal olan ve bu mekanlara renk ve canlılık katan yeşil, turuncu, mavi, sarı ve kırmızı renklerde stor sistemleri istek üzerine özel olarak üretilmektedir.

Yeni trendler doğrultusunda geliştirilen ürünler…

Sektördeki gelişmeleri takip ederek bu doğrultuda stor sistemleri geliştiren Fennel’in geliştirdiği bir diğer yenilik ise yeni mutfak dolapları tasarımlarında kullanılan lake kapaklarla uyumlu, krem, kırmızı ve siyah gibi renklerde sunulan parlak stor sistemleri. Estetik görüntüleriyle dikkat çeken bu ürünleri de Häfele Türkiye stoklarından temin etmek mümkün.

Yeni tasarım mutfak tezgahlarının giderek kalınlaşmasını ve hatta petek panellerden tezgah üretiminin yaygınlaşmasını takiben, bu kalınlığa uygun 50 mm genişliğinde geliştirilen stor sistemleri de yine Fennel tarafından geliştirlen ve Türkiye’de Häfele tarafından tüketicilere sunulan başka bir ürün seçeneği. Bununla birlikte tasarım olarak mutfak ve oturma odaları için sunulan eğimli storlar da mekanlara farklılık katıyor.

Dar alanlarda kullanmak için ideal olan stor sistemlerinde yer kaplayan kapıların olmayışı önemli bir avantaj. Örneğin ufak dairelerde,daire şeklindeki dolaplarda kullanılan açılı stor sistemleri mutfakları, oturma odaları ya da yatak odalarından ayırmak için ideal bir çözüm sunuyor. Dolabın bir yüzüne mutfak malzemeleri yerleştirilirken, diğer yüzüne televizyon ya da müzik seti gibi elektrikli aletler konumlandırılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için;

www.hafele.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.