Masko Mobilya Kentinde Çeyiziniz Hazır

Masko - Mobilya

Masko - Mobilya

Evlenme planları yapanlar için kaçırılmayacak bir dönem başladı. Elinizin altında bulunacak dopdolu bir listeyle, ihtiyacınız olanların tam olarak neler olduğunu bilmek istemez misiniz? MASKO, evlenenler için inanılmaz fiyatlarla dolu çeyiz alternatifleri sunuyor. Evlilik hazırlıkları yapanlar, evini yenilemek isteyenler için çok cazip olan kampanya ve indirimler MASKO’da devam ediyor. Her keseye uygun mobilya seçeneklerinin bulunduğu MASKO’dan çeşit çeşit mobilya almak mümkün.


Barındırdığı 500’ü aşkın firması ve 778 iş yeri kapasitesi ile çeyrek asrı geride bırakan MASKO’da en ideal oturma, yemek ve yatak odası takımlarını bulabilirsiniz. Mutfak, bahçe, modüler mobilya, kumaş, perde, sandalye, aksesuar, dekorasyon gibi zengin seçenekleri de içerisinde barındıran MASKO Mobilya Kenti, bir evin tüm ihtiyaçlarını, tek seferde, eksiksiz bir şekilde karşılamanıza yardımcı oluyor.
Herkes için farklı yaşam konseptleri sunan MASKO, bünyesinde faaliyet yürüten mağazaların ürünlerinin sağlamlığı, dayanıklılığı, kuşaktan kuşağa aktarılabilecek kadar kaliteli olması ve gelenekselliği ile öne çıkıyor. MASKO’dan satın alınacak mobilyaların fiyatları, ahşabının ya da kumaşının kalitesine göre değişiyor. Ayrıca el yapımı, eskitilmiş görüntüsü verilen ve gelecekte antika olmaya aday eşyalar da MASKO’da yer alan ürünler arasında. MASKO bünyesinde yer alan birçok mağaza da sunduğu düğün paketleri ile yeni evlenenlere birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.
Çeyiz setinin olmazsa olmazları
MASKO bünyesinde faaliyet yürüten mağazalar ürünlerinin sağlamlığı, dayanıklılığı, kuşaktan kuşağa aktarılabilecek kadar kaliteli olması ve gelenekselliği ile öne çıkıyor. Oturma, yemek, yatak odaları ile bahçe, modüler mobilya, kumaş, perde, sandalye, proje ve tasarım, aksesuar, dekorasyon gibi zengin seçenekleriyle MASKO Mobilya Kenti, bir evin veya işyerinin tüm ihtiyaçlarını, tek seferde karşılıyor. 25. yılını kutlayan MASKO’nun “satış sonrası destek” uygulaması ise, müşterilerde güven yaratıyor. Çeyiz setinin olmazsa olmazları olan ürünlerin fiyat aralığı ise şöyle: Oturma Odası: 1000-10.000 TL, Yemek Odası: 1500-15.000 TL, Yatak odası takımı: 1500-15.000, Mutfak: 3000-15.000, Perde: 10-150 TL (metrekaresi), Aksesuar: 50-5000 TL, Dekorasyon: 250-5000 (metrekare).
MASKO Mobilya Kenti ve kampanyaları hakkında www.masko.com.tr adresinden ya da 444 1 675 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alınabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.masko.com.tr

kaynak : www.yenilikleronline.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.