Sevgililer Günü İçin El Yapımı Dekorasyon ve Hediye Önerileri

Kendi tarzınızı kolaylıkla yansıtabileceğiniz, basit el yapımı dekorasyon ve hediye tasarımlarıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevginizi doğrudan ifade edebilirsiniz. Şubat ayı ile birlikte St. Valentine düşüyor akıllara şüphesiz ve 14 Şubat Sevgilier Günü için alternatifler planlamaya başlıyoruz. “Sevgililer Günü’nde ne hediye almayalım?” hemen hemen herkesin birbirine…

sorduğu Şubat ayı ile birlikte St. Valentine düşüyor akıllara şüphesiz ve 14 Şubat Sevgilier Günü için alternatifler planlamaya başlıyoruz. “Sevgililer Günü’nde ne hediye almayalım?” hemen hemen herkesin birbirine sorduğu, Şubat ayının ortak sorusu. O akşam evde romantik bir yemek hazırlayacak olanlar “Sevgililer Günü akşam yemeği masa düzeni nasıl olmalı?” diye düşünüyorlar. Tabi bir de ev ortamını geceye uygun hale getirmek için sorulan “Sevgililer Günü’nde evi nasıl dekore etmeliyim?” sorusu var.

Bugünü daha keyifli geçirmenize yardımcı olmak amacıyla, kalp şeklinde ya da fotoğraf ve posterler kullanarak hazırlanan duvar ve masa süsleri gibi basit el yapımı dekorasyon ve hediye önerileri sunuyoruz.

Happy Valentine’s Day! 

Kaynak: Better Homes and Gardens

 

 

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.