BoConcept için Karim Rashid Tasarımı Ottawa Koleksiyonu

Karim Rashid - BoConcept Ottowa KoleksiyonuMinimalizmin renkli tasarımcısı Karim Rashid, BoConcept için Ottawa Koleksiyonu Yemek Odası içeriğinde mobilya ve aksesuarlar tasarladı. Karim Rashid, benzersiz ve tamamen çağdaş bir şey yaratmak için organik yaprak formları ve akıcı şekillerden esinlenerek çalışmış. Onun tarzındaki sadelik ve enerji ortama ferahlık sağlayarak dinamik ve heyecan verici bir izlenim bırakıyor.

Karim Rashid - BoConcept Ottowa KoleksiyonuEğlenceli, cesur ve parlak renk kombinasyonlarıyla tasarlanan Ottawa Koleksiyonu Yemek Odası, masa, dolap ve bir büfeden oluşuyor. Bu renkli konseptin yanında çok renklilikten hoşlanmayanlar için de aynı tasarımın siyah, kahve ve renkli halini de hayata geçirmiş. Her parçası, eşsiz ve dayanılmaz kılan benzersiz özellikleri ve ince ayrıntıları ile bağımlılık yaratan fonksiyonel bir ortam oluşturuyor. Neşeli bir renk paleti kullanarak tasarladığı aksesuarlar içinde ise; parmak izi baskılı beyaz halı, futuristik parlak turuncu bir lamba, birbiriyle bütünlük sağlayan renkli vazolar, renkli ve karakalem tasarımlı espresso bardak seti, el yapımı alüminyum kase, bir araya toplanmış parlak avize yer alıyor.

Karim Rashid - BoConcept Ottowa KoleksiyonuKarim Rashid - BoConcept Ottowa Koleksiyonu

 

Detaylı bilgi için : www.karimrashid.comcontemporist

Kaynak : contemporist

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.