Hayalet Gardırop

“Duvarları daha farklı nasıl değerlendirebiliriz?” diye düşünürken Evim dergisinde bu hayalet gardıropla karşılaştık. Özgün bir tasarımla kendinizi doğrudan ifade edebileceğiniz gardırop / dolap yapmak hiç de zor değil.

Şüphesiz boya ile yapabilecekleriniz sınırsız. Mesela bizim aklımıza kitap raflarının çevresine çerçeveler çizmek geldi. Sizin de başka tasarım önerileriniz varsa yorum kısmına yazıp bizimle paylaşın.

“Şayet sizin de evde böyle bir şeye ihtiyacınız varsa ilk yapmanız gereken uygun duvarı belirlemek ve renginize karar vermek. Ardından dilerseniz bir şablon kullanarak, dilerseniz de doğaçlama olarak duvara iki kapaklı, klasik bir gardırop çizin ve içini boyayın.

Silüet olarak ve kapakları açık vaziyette çizdiğiniz gardırobunuzun iç kısmına birkaç askı monte edin ve elbiselerinizi asın. Gardırobun yanlarına ve önüne ise kutular, ayakkabılar gibi kişisel eşyalarınızı koyabilirsiniz.”

Kaynak: Evim dergisi, Şubat 2012

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.