Çilek’te Yılın Değiştirme Kampanyası Başladı

Bebek, çocuk ve genç odası mobilya tasarımında Türkiye’nin önde gelen markası Çilek, geleneksel hale gelen “Yılın Değiştirme Kampanyası”nı 1 Mart itibarıyla başlattı. İki ay boyunca tüm Çilek Odası mağazalarında geçerli olacak, değişim kampanyası %30’a varan indirim sağlıyor. 

Yılda sadece bir kez yapılan ve Türkiye’deki tüm Çilek Odası mağazalarında satışa sunulan mobilya ve aksesuarlar için geçerli olan kampanya büyük ilgi görüyor. ‘Yılın Değiştirme Kampanyası’yla eski mobilya ve aksesuarlar evinizden alınarak, yerine Çilek’in 5 yıl garantili ürünleri ücretsiz montaj hizmeti ile birlikte teslim ediliyor. Üstelik beğendiğiniz tüm Çilek ürünlerini %30’a varan indirimlerden yararlanarak alabilirsiniz.

01 Mart – 30 Nisan 2012 tarihleri arasında geçerli olan değiştirme kampanyasında mobilyadan aksesuarlara, nevresim takımı ve yatak örtülerinden uyku setine, puflardan sandalyelere, halılardan aydınlatma sistemlerine kadar özel tasarım Çilek ürünlerine, çok avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Size en yakın Çilek Odası mağazasını ve internet sitesini ziyaret ederek, kampanya ve Çilek ürünleriyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

About author View all posts

chiydem

1 CommentLeave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.