Sizin hikayeniz bu çalışma odalarından hangisi?

Çalışma odaları kişiliği yansıtır. Aslan yattığı yerden belli olur, gibi bir şey aslında bu da. İnsan huzur bulduğu, kendini rahat hissettiği ortamda çalışmak ister. O yüzden çalışma odaları da tamamen kişiyi yansıtır. Minimalist ortamlardan , dağınık masalara kadar herkesin bir çalışma tarzı vardır. Masanın üzerindekilerden de kendinizi anlatırsınız aslında. Farklı kalemler, boya fırçaları, kitaplar, çizim defterleri ve hatta bilgisayarınız odaya bakan birine ilk bakışta sizin hakkınızda fikir verir. 

Mesela hepimiz biliriz mimarların masalarını ve lambalarını, ya da ressamların atölyelerini ve yazarların yazı masalarını… Ayrıntılar da önemlidir tabii. Biz bu birbirinden farklı tarzları yansıtan fotoğraflara çeşitli hikayeler yazdık kafamızda ayrıntılara baka baka. Kiminde oturduk çizim yaptık, kiminde bir köşede kahvemizi yudumlayıp kitap karıştırdık. Sizin hikayeniz bu çalışma odalarından hangisi?

 

 

About author View all posts

chiydem

1 CommentLeave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.