Düğün Dekorasyonunda Sandalye Süslemesi

Düğün dekorasyonunun en ince noktalarından biri de sandalye süslemesi. Genelde kurdeleler ya da tüller ile süslenen sandalyelerin sıradanlığından kurtulmak için siz, küçük aksesuarlar ve çiçeklerle donatarak düğünüze ahenk katabilirsiniz. 

Görünen o ki, 20212 düğün trendlerinde klasik beyaz ve pastel renklerin yerini, kontrast renkler ve dağınık çiçek düzenlemeler aldı. Üstelik kır düğünü modası yükselerek devam ediyor. Mevsim şartları ya da fiyat bakımından tercih edilemeyen kır düğününün vazgeçilmezi rengarenk çiçekleri kolaylıkla kapalı mekan düğünlerde de kullanabilirsiniz. Mekanın çeşitli noktalarına büyük boy çiçek yerleştirmesini sevmiyorsanız önerimiz, sandalye süslemelerinde çiçekleri küçük aksesuarlarla birleştirmeniz. Cam kavanoz, kum, çakıl taşlar vb. doğal malzemeler bu tür bir süsleme için ideal.

Çiçeklerin düğün ortamına güzellik ve tazelik katacağı gibi  coşku da getireceği kesin. Düğününüzün karnaval tadında geçmesini dileriz!

 

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.