H&M Ev Koleksiyonunu Heyecanla Bekliyoruz

Hatırlarsınız, H&M Türkiye’de ilk mağazasını açtığında kapısında kuyruklar olmuştu. Herkes yıllardır sadece yurtdışı seyahatlerinde alabildiği ürünlere koşarak gitmişti. Peki, H&M ev koleksiyonu ülkemize ne zaman gelecek?

H&M ünlü isimlerle birlikte yarattığı koleksiyonlarla artık daha da ünlü. Öyle ki, bu koleksiyonların ilk satış gününde yine kapılarda kuyruklar oluyor. Biz Türk tüketiciler de artık bu sıralarda yerimizi alıyoruz ve birbirinden güzel ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabiliyoruz. Tek eksiğimizi H&M’in ev koleksiyonları. Birbirinden renkli ürün tasarımlarının yer aldığı koleksiyonda neler yok ki? Kilimler, masa örtüleri, çarşaf takımları, yastıklar, havlular… Üstelik çeşit çeşit, desen desen…


Mutfak ve banyo aksesuarlarına ağırlık verilmiş gibi gözükse de depolama çantalarını ve yazılı yastık-nevresim takımları evin havasını değiştirecek mükemmel aksesuvarlar. Özellikle depolama çantaları evin dağınıklığını toplamak için ideal. El işi eşyalarınızı da koyabilirsiniz, banyonuzda havlularınızı, kremlerinizi, tokalarınızı ya da odanızda gazete ve dergilerinizi. Tercih sizin!


Biz sık sık www.hm.com adresine girip H&M’in ev koleksiyonunu inceliyoruz, ama önce hangilerini istediğimize karar veremedik. Hepsini bir an önce alalım, evimize yerleştirelim istedik. Heyecanla bekliyoruz!

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.