Orka Banyo Mobilyaları

Türkiye’nin banyo mobilyaları sektöründe lider markalarından biri olan Orka Banyo, farklı zevk ve ihtiyaçlara cevap veren koleksiyonlarında Türkiye’nin doğal ve tarihi güzellikleriyle tanınan yörelerinin isimlerini kullanıyor.

Orka Banyo bafa Bafa
Estetik ve sadeliğin birleşmesiyle banyolarında farklı tarzlar yakalamak isteyenler için tasarlanan Bafa modelinin bütününde kullanılan meşe kaplama yer yer beyaz lake boya ile desteklenmiş, dikdörtgen formu göz önünde bulundurularak tezgah üstü seramik lavabo seçimi ile bütünlük sağlanmış. Çekmecelerde kullanılan teleskopik raylar ile çekmecelerin tam hacminin kullanılmasına imkan tanıyor. Çağdaş ve estetik görünüm ergonomik kullanım hedeflerini en başında geliyor.

Orka Banyo Amasra Amasra
Amasra modelinin gövde ve kapakları masif ağaç ve mdf üzeri doğal kaplamadan oluşuyor. Maun, naturel kayın, kiraz ceviz, venge renk seçenekleri bulunuyor.
Orka Banyo Karasu

Karasu
Orka Banyo Mobilyaları, tasarımlarına bir yenisini ekleyerek Karasu Modeli’ni ortaya çıkardı. Ahşap, metal ve cam üçlüsünü bir araya getiren bu model, estetik görünüşüyle de kullanıcılarına keyif veriyor. Abanoz kaplama ile görsel bütünlüğünü tamamlayan bu model detaylarıyla dikkat çekiyor.

İletişim:

Adres: Sümer Mh.Prf.Turan Cd No:9 34025 35/36 Zeytinburnu
İSTANBUL – Türkiye
Tel: 0212 415 74 30

www.orkabanyo.com 

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou