Artema’dan Slope Armatür ve Aksesuar Serisi

Artema Slope Armatür

Son yıllarda, çevresel etkenler su kaynaklarımızı tehdit ediyor. Artema, üretimin her aşamasında, çevreye zarar vermemeye öze gösteriyor, suyun her damlasını boşa harcamayan armatürler üretmek için çalışıyor. Slope Armatür Serisi bu çalışmanın sonuçlarından biri.

Slope Armatür Serisi’nin eğimli gövdesi ve çıkış ucu, banyo mekanlarına ilginç bir estetik vurgu katmasının yanı sıra, kalite ve güvenlik koşullarını da mükemmel bir şekilde yerine getiriyor. Isı ve debi ayarlı kartuşu ile kullanım kolaylığı getiren Slope, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor. Armatür serisiyle uyumlu Slope Aksesuar Serisi de banyoda bütünsel bir çizgi yaratıyor. Hava ve suyu karıştıran “honeycomb” perlatör sayesinde de yumuşak bir su akışı ve su tasarrufu sağlanıyor.

Artema Slope Armatür serisi

Honeycomb Perlatör
– Özel bal peteği şeklinde tasarıma sahip.
– Suyu hava ile karıştırarak yumuşak bir akış sağlıyor.
– Su ile gelen kireç parçacıklarının meydana getirdiği tıkanmaları önlüyor.
– Su tasarrufuna katkı sağlıyor.

Slope banyo bataryasında “honeycomb perlatör” kullanılıyor.

Slim (ince) Perlatör
– Tasarımı sayesinde daha küçük çıkış ucuna sahip armatürlerde kullanılabiliyor.
– Suyu hava ile karıştırarak yumuşak bir akış sağlıyor.
– Su tasarrufuna katkı sağlıyor.
– Suyun sıçramasını engelliyor.
– Kireç oluşumundan kaynaklanan tıkanmaları engelliyor.

Slope ankastre banyo / duş, ankastre banyo ve lavabo bataryalarında “slim perlatör” kullanılıyor.

Isı ve Debi Ayarlı Kartuş

Maksimum Enerji Tasarrufu: Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli.

Maksimum Su Tasarrufu: Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuşun 3 bar basınç altında 20 lt/dk. su akışı sağlıyor olmasından dolayı %90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor.

 İletişim:

Adres: Kanyon Ofis Büyükdere Caddesi 185 Levent 34394
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0800 211 70 00
Website: www.artema.com.tr

kaynak:  raf.arkitera

About author View all posts

gkc

1 CommentLeave a comment

  • geçenlerde yeni tadilat yaptım. ünverdi diye bi marka aldım armatürleri. çok övdü satıcı %70 tasarruflu cok kaliteli diye. önce teredddüt ettim ama aldım gerçektende çok şık ve tasarruflu. suyu köpürtüyor çok memmunum. bence marka degeri var diye cok para vermeye gerek yok. isteyenlere duyurulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.