Alape Lavabolar ve BETTEFLOOR Duş Tekneleri

Alape LavaboBettefloor Duş Teknesi

Casablanca, Reddot ve Design Plus ödüllü çelik emaye duş teknesi BETTEFLOOR’u tanıtıyor. Bette dünyanın en geniş küvet ve duş teknesi ürün yelpazesine sahip.

BETTEFLOOR sınırsız duş konforu sunuyor, yerle aynı yükseklikte oluşuyla mekanı küçültmüyor, net detayları ile tam hijyen sağlıyor. Yer kaplamasıyla aynı renkte seçilebilme olanağı banyo tasarımına en iyi duş alternatifini sunuyor.

BETTEFLOOR’un gideri de aynı renkte seçiliyor. Tamamen düz tasarımı, mat yer kaplaması renklerinde alternatifleri ve çelik-emaye’nin üstün özellikleriyle BETTEFLOOR estetik, çok sağlam ve kolay temizleniyor. Ölçüleri 90 cm ile 140 cm arasında değişebiliyor ve 21 standart rengi bulunuyor.

Mimarlar artık mekanda şaşırtacak ürünleri bulmakta zorlanıyor. Casablanca, mümessilliğini yaptığı Alape Alman kolon lavabolarıyla bu ihtiyaca cevap veriyor. Alape, sadece lavabo konusunda yüzlerce çeşidiyle ve tasarım ürünleriyle tanınıyor.

Alape kolon lavabolar duvara monte armatürlerle, istenirse mekanın ortasında ya da her yerde monte edilebiliyor. Toplam 12 farklı modeliyle mimarlara ve iç mimarlara özgürce tasarım olanağı sunuyor.

Mekanların sınırlamalarına çözümler getiriyor. Yerden çıkan armatürlerle de kullanılabiliyor. Alape Kolon lavabo, hem malzemesinin kullanış kolaylığı hem de tasarımda 12 çeşidi ve şaşırtıcılığıyla mekanlara yeni bir soluk kazandırıyor.

Alape lavabolar mat siyah renkte de üretiliyor. Mimarlara her mekanda çözüm olanağı sunan yüzlerce alternatifi bulunuyor.

İletişim:
Casablanca Kurt Yapı İnsaat Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Adres: Recep Peker Cad. No:9 Kızıltoprak
İSTANBUL – Türkiye
Tel: 0216 418 15 13
Fax: 0216 418 13 96
Web: www.banyo.net

kaynak: raf.arkitera 

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.