Cresta’dan Estetik Banyo Mobilyaları

Cresta Banyo Mobilyaları

Cresta Banyo Mobilyaları - Sense

Sense

Banyo sektöründe 25 yılı geride bırakan Cresta’nın değişen banyolar sloganıyla hazırladığı yeni ürün koleksiyonu banyoları günlük yaşamda bir detay olmaktan çıkarıp, fonksiyonel ve estetik ürünlerle yaşamın bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor.

Cresta Banyo Mobilyaları - Arica

Cresta Banyo Mobilyaları - Arica

Arica

Arica
Özgün tasarımı ile dikkat çeken Arica modelinde abanoz, tik ve venge natürel kaplama kapak seçenekleri tercih edilebiliyor.

Frenli tandem ray sistemi ile kullanışlı hale getirilen çekmece modülleri ve açık gözleriyle geniş saklama alanları sağlamak amaçlanmış.

Sense
Kavisli formlara sahip olan tasarımı ile farklılaşan Sense’in gövde ve kapaklarında komple High Gloss beyaz lake kullanılmış. Farklı renk alternatifleri ile üretilebilen ürünün tezgah ve lavabosu altın yaldızlı yekpare cam.

Ürün özel olarak imal edilen parlak kulpları, frenli tandem ray sistemli çekmeceleri, yavaşlatıcı sistemli hidrolik kapak menteşeleri, buğu önleyici ayna rezistansı ve şık aydınlatma apliği ile pek çok ekstra özelliği standart haline getiriyor.

Cresta Banyo Mobilyaları

Cresta Banyo Mobilyaları Cosmo

Cosmo

Cosmo
Cosmo serisi estetik çizgilerden oluşan tasarımı ve parlak lake uygulamasıyla renkli bir dünya sunuyor. 100, 90, 80 ve 55 cm olarak üretilen seride diğer renk alternatifleri beyaz, krem, kırmızı ve turuncu. Cosmo’nun gizli aydınlatmalı ayna modülünde buğu önleyici rezistans da bulunuyor.

Çekmecelerde ise frenli tandem ray sistemi kullanılmış.

İletişim:
Adres: Organize Deri Sanayi Bölgesi Ç 3-6 A/b Parsel, Tuzla
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0216 394 05 70
Fax: 0216 394 05 74
Web: www.crestabanyo.com

kaynak: raf-arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.