Yütaş KOHLER Artist Edition Koleksiyonu Büyüleyici!

Marakesh, adını Fas’ın büyüleyici şehri Marakesh’ten almış. Marakesh, Fas’ın ünlü Timbuktu bölgesinde yer alan sarayların mozaik motifleri, camilerin etkileyici işlemeleri KOHLER’in el yapımı Artist Edition koleksiyonundaki bir yenilik.

Zerafet, KOHLER dizayn ilkesinin temelinde yer alıyor. Geleneklerden doğan esas kaliteyi kullanıcılara sunuyor. Nesiller boyu yaşamlarla, son teknoloji bir araya gelerek KOHLER ürünlerinin üzerindeki karakteri oluşturuyor ve Oryantalizm çarpıcı sanatsal tecrübe ile birleşiyor.

Yütaş, renk, doku ve yenilikçi dizaynları, showroomlarında kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Mekanlara zarif nostaljik esintiler getiriyor.

Bir başka KOHLER Artist Edition serisi lavabo olan Close Reach, denizin ve gökyüzünün sonsuzluğu ile banyolara şıklık getiriyor. Canlandırıcı meltem esintisi eşliğinde yelkenlinin özgürlüğü, kullanıcıları engin denizlere götürmeye hazır bekliyor.

İletişim:

Yütaş Yapı Ürünleri Tic. AŞ
Adres: Ortaklar Cad. Bahçeler Sok. No: 13 Mecidiyeköy
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0212 288 06 01
Fax: 0212 288 06 39
Web sitesi: www.yutas.com

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.