Creavit’ten Banyolara Köşe Takımı

Creavit - Köşe Banyo Takımı

Creavit - Köşe Banyo Takımı

Creavit’in küçük ve köşeli banyolar için özel olarak tasarladığı Creavit Corner Banyo Takımı ile banyolardaki hareket alanını artırmak mümkün. Özellikle yeni evli çiftlerin tercih ettiği ve çocukların da rahatlıkla kullandığı Creavit Corner, misafir banyolarındaki ergonomisiyle de kalitenin köşeli halini kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Evlerin ıslak mekan alanlarının geniş olması arzu edilse de, şartlar her zaman uygun olmayabiliyor. Hal böyle olunca var olan imkanları en doğru şekilde değerlendirmek gerekiyor.

Duvar modülü ve köşeli banyo dolaplarıyla uyumu yakalayan Creavit Corner Banyo Takımı klasik banyo anlayışının çok ötesinde çözümler sunuyor. Lavabo, klozet ve rezervuarın sade ve sportif kombinasyonu ile dinamik bir mekan yaratan Creavit Corner, banyolardaki yer sorununu sorun olmaktan çıkarmanın keyfini yaşatıyor.

Minimal yapısı ve köşeli hatlarıyla, banyolarda atıl bölge bırakmayan Creavit Corner serisi bu özelliğini paylaşmak isteyenleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.creavit.com.tr

kaynak : raf.arkitera.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.