Dallmer CeraLine ile Duş ve Yer Süzgeci Çözümleri

Good Design - CeraLine

Good Design - CeraLine

CeraLine, hemzemin duş drenajında son derece önemli olan su yalıtımı, kokunun önlenmesi ve su tahliye hızı konularında gösterdiği performans ile EN 1253 standardı uygunluk belgesine hak kazanan ilk ve tek lineer yer süzgeci. kalitesi Alman LGA ve GET enstitülerince onaylanmış olan CeraLine, paslanmaz çelik, renkli cam ve ahşap desenli kapak seçenekleri ile duş uygulamalarına eşsiz güzellikte bir bitiş sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.dallmer.de

kaynak : www.raf.com.tr

About author View all posts

brc

1 CommentLeave a comment

  • Bu firmanın Dallmer Ceraline W 800 model duş kanalını kullandım ve çok memnun kaldım. Duş teknesi yerine hemzemin duş uygulamak isteyen herkese bu markanın sifonlarını tavsiye ederim.

    Bu konuda piyasada gerçekten çok fazla sayıda marka var. Yerli ürünler ithallere kıyasla çok ucuz, fakat duş konusunda fiyatın ikinci sıra gelmesi gerekiyormuş gerçekten, ben yaşayarak gördüm. Bu uygulamaya ilk karar verdiğimde bir yapı markette gördüğüm ucuz duş giderlerinden dört adet satın aldım. Sanıyordum ki tesisatçım bu sifonları aldığı gibi takacak ve iş bitecek. Maalesef kazın ayağı öyle değilmiş. Deneme olarak yaptırdığım banyoda bir türlü monte edemedi ürünü, ben de kolları sıvadım ve beraber bir şekilde yaptık. Fakat seramikle bitişi ve genel görünümü içler acısı oldu. Sonra su testi yaptım ve su alt kata sızdı, sonradan öğrendim ki bu tip duşlarda su yalıtımı çok önemliymiş. Bir başka problem de, sifondan yeterli miktarda su gitmiyordu ve su bütün banyoya taşıyordu, bunun olmaması için de duş süzgecinin belli bir akış hızına sahip olması gerekiyormuş. Tabi bir son tüketici olarak bunları önceden bilebilmek imkansız.

    Konunun önemini fark ettikten sonra araştırmaya giriştim. Bir mimar arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dallmer marka duş kanallarını satın aldım, elimde kalan kullanmadığım kanalları da aldığım yapı markete iade ettim. İlk aldığım ucuz kanallara kıyasla 4-5 misli daha yüksek dallmer’in fiyatı ama inanın değer. Ürün 10 yıl garantili, montajı çok kolay, kutu içinden çıkan kılavuz ve aparatlar sayesinde tesisatçım hiç zorluk çekmeden yerleştirdi ürünü ve bitmiş görüntüsü mükemmel oldu. Yukarıda saydığım teknik problemlerin de hiçbirini yaşamadım. Alman kalitesi yine kendini göstermiş.

    Biraz uzun yazmışım, ancak yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istedim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.