Creavit Selin Serisi

creavit banyo 25_02
Temizliğin kaynağı, dünyanın ve insan vücudunun dörtte üçünün hakimi su. Suyun hayattaki rolü evlerin en özeli ıslak mekanlarda da kendini gösteriyor.

Birbirinden kullanışlı lavabolar, şıklık yarışındaki armatürler ve tasarruf harikası klozetler. Ürün kalitesinin devamlılığı için kullandığı teknolojilerle 12 yıl garantili hizmet sunarak, duyulan güvene layık olmanın gururunu yaşayan Creavit ürünleri, yılların deneyimiyle banyo anlayışına farklılık katıyor.

Creavit Selin banyo takımı parçalarında, kalitenin tüketici sağlığına verdiği değerle birleştiği nokta olan “hijyen” ön planda tutuluyor. İsmini temiz su birikintilerinden alan Selin banyo takımı geniş ürün yelpazesi ile göz dolduruyor. Tam ve yarım ayak kombinasyonlu 60 ve 65 cm boyutlarında iki farklı lavabo içeren serinin, 65, 80 ve 100 cm dolap uyumlu etajerli lavabo alternatifleri bulunuyor.

creavit banyo 25_05

Tekil olarak kullanılabilen asma klozet ve boy rezervuarla da kombine edilebilen duvara dayalı (back to wall) klozetler farklı alanlar için çözümler sunuyor. Ayrıca serinin, klozet-rezervuar takım kombinasyonlarının oluşturulmasında,
• Tam duvara dayalı (full back to wall),
• Universal (arkadan çıkışlı),
• Alttan çıkışlı alternatifleri ile fonksiyonel kullanım seçeneklerini zenginleştiriyor.

Modern banyolardaki dekoratif görüntü ve temizlikteki pratiklik açısından tercih sebebi haline gelen asma klozetler de takımda yerini alırken, ayaklı ve asma bideler Selin’i tamamlayan diğer unsurları meydana getiriyor.

Etajerli lavabo Creavit Gold ve Kristal banyo mobilyaları ile, ayaklı lavabo ise boy dolabı çeşitleriyle kombine edilebiliyor. Lavaboların şıklığını tamamlayan Creavit armatür serileriyle kullanımında ise mükemmel uyumu yakalayan Selin takımda, ergonomiyle sadelik iç içe geçmiş bir yapıyı oluşturuyor. Farklı model, ebat ve tasarımlarla banyoda mucizeler yaratan vitrifiye ürünleri, topraktan seramiğe dönüşüm serüveninin en güzel ifadesini taşıyor.

Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. No:5 34747 Yenisahra
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0216 317 64 53
Fax: 0216 317 64 58
Web sitesi: www.creavit.com.tr


kaynak: raf.akitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.