Noken ile Modern Banyolar ve Detaylar

Noken - Armatür, Lavabo ve Siyah Dolap

Noken - Armatür, Lavabo ve Siyah Dolap

Noken - Beyaz Lavabolu Çekmeceli Dolap

Noken - Beyaz Lavabolu Çekmeceli Dolap

Noken - Armatür, Lavabo ve Dolap

Noken - Armatür, Lavabo ve Dolap

Sektördeki eski gelenekleri geride bırakan Noken, ürün dizaynı ve modada yeni bir çığır açıyor. Dizayn ekibinin özverili çalışmaları sonucunda ortaya çıkan farklı çizgiler ile rakiplerine öncü, sektörde ise son trendi belirleyen firma olmuş. Bu dizayn ekibinin tasarladığı zarif çizgiler ile donatılmış banyo koleksiyonları, yaratılacak her mekanda kullanıcılarına esnek çözümler sunuyor ve hayal edilen banyoları keyifle kullanma imkanına ulaştırıyor.

Porcelanosa Grup 5 kıtada, her yönüyle yenilik ve dizayn adına sürekli gelişen, dünya çapında 410 showroomu ile Madrid, New York, Londra, Paris, Milano, İstanbul gibi önemli merkezlerde seçkin kullanıcıları ile buluşuyor. Noken, Porcelanosa Grup’a bağlı armatür, vitrifiye ve banyo dolabı üreten bir firma. Noken ürünleri, üretiminde esas alınan üç ana özellik üzerine dizayn edilmiş: Baştan çıkarıcı dizaynı, en yüksek kalite seviyesine ulaştıran son teknoloji ve satış sonrası profesyonel servis.

Ayrıntılı bilgi için: www.noken.com

kaynak : www.raf.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.