Hyundai Akıllı Klozet ile Kusursuz Hijyen ve Konfor

Hyundai - Bidet Akıllı Klozet

Hyundai - Bidet Akıllı Klozet

Hyundai akıllı klozet sistemleri; sıcaklık ayarlı oturak, sıcaklık&basınç ayarlı yıkama, kurutma fonksiyonları, deodorizasyon, masaj, uzaktan kumanda gibi yüksek teknolojiye sahip özellikleri, tamamen anti bakteriyel malzemeden üretilmiş yapısı, bay-bayan-çocuk için farklı kullanım ayarları ile kullanıcılarına tuvalet kâğıdı kullanmadan, temassız maksimum hijyen ve kusursuz konfor sağlıyor.

Hyundai - Akıllı Klozet

Hyundai - Akıllı Klozet

Kalitesi ve güvenilirliği ile kendini kanıtlamış dünyanın lider markalarından  “HYUNDAI”  çatısı altında yer alan Hyundai Elektrikli Klozet Sistemleri Elit Uluslar Arası Ticaret Ltd. Şti.nin distribütörlüğünde Türkiye pazarında satışa sunuluyor.

Hyundai akıllı klozet sistemleri,  kullanıcı oturur oturmaz aktif hale geliyor. Tek tuşla taharet musluğu ileri çıkarak, istenilen sıcaklık ve basınçta su ile mükemmel temizlik sağlıyor. Sıcak sulu temizliğin ardından sıcak hava ile kurutma fonksiyonu otomatik olarak devreye giriyor ve böylece kullanıcıya tuvalet kağıdı kullanmadan, temassız, konforlu, hijyenik kişisel temizlik imkanı veriyor.

Tek tuşla yapılan konforlu, hijyenik temizliğin yanı sıra hidroterapi etkisi sağlayan sıcak/soğuk masaj,  yoğun temizlik için dalgalı yıkama, bayanlar için özel ön taraf yıkama, çocuklar ve hassas ciltler için düşük basınç ve sıcaklıkta özel yıkama, kabızlık sıkıntısı gidermeye yardımcı turbo-enema yıkama, hemoroid sorunu olanlar için sorunlu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak tedavi desteği sağlayan sıcak su banyosu gibi farklı yıkama alternatifleri de sunuyor.

Her kullanım öncesi ve sonrası kendini otomatik olarak temizleyen taharet musluğu, otomatik deodorizasyon fonksiyonu, anti-bakteriyel nano teknolojik malzemeden üretilen yapısı ve şebeke suyunu arıtan filtresiyle kullanıcısına maksimum hijyeni garanti ediyor.  Ayrıca sessizce açılıp yumuşak kapanan, çarpmaları önleyen kapağıyla da kusursuz konforu tamamlıyor.

ELİT ULUSLAR ARASI TİCARET LTD.ŞTİ.

Merkez: Sahabiye Mah. Ahmet Paşa Cad. Bor sok.

No:2/1338010 Kocasinan/ Kayseri

T: 0352 222 48 23     F: 0352 222 48 25

E:info@elitintrade.com

W: www.akilliklozet.com

İstanbul ofis irtibat: 05326038051

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.