Mosder’e Bir Üye Daha: Koleksiyon Mobilya

Türkiye mobilya pazarının yarısından fazlasını temsil eden Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) üye sayısı, katılan son isim Koleksiyon Mobilya ile 31’e ulaştı.

Mobilya sanayicilerini aynı platformda buluşturarak “Türk Mobilyası” vizyonunu dünyada daha da yaygınlaştırmayı hedefleyen MOSDER, sektörün önde gelen markaları arasında sinerji oluşturmayı amaçlıyor.

Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyerek “yüksek kalitede mobilya tasarımı” yaklaşımını hedef belirleyen Koleksiyon Mobilya, MOSDER çatısı altında yeni iş ilişkileri geliştirme, yeni pazarlar ve genç tasarımcılar tanıma fırsatı elde edecek.

Mobilya sektörünün öncü markalarını bir araya toplayan MOSDER’in tüm üyeleri ise şu şekilde sıralanıyor:Aldora, Alfemo, Bellona, Casa, Cascade, Çilek, Doğtaş, Donat, Gala, İdaş, İpek, İstikbal, İşbir, Kilim, Koleksiyon, Konfor, Laressa, Merinos, Misafir, Mobi, Mobiland, Mondi, Ndesign, Seray, Teleset, Tepe Mobilya, Vitello, Weltew, Yağmur, Yataş, Yatsan.

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.