Ev Dekorasyonunuz İçin Pratik Çözüm Önerileri

Bright Davlumbaz1.Bright davlumbaz, mutfakların havasını değiştiriyor

EFC 6671 X duvar tipi davlumbaz, estetik görünümü ve yüksek havalandırma kapasitesiyle mutfaklarda hava dolaşımını düzenleyerek yemek kokularına son veriyor. Dijital göstergeli davlumbaz, biri yoğun olmak üzere 4 kademeli havalandırma ayarıyla mutfağınızdaki kötü kokuları önlüyor. Düşük ses seviyesini garanti eden Silent Tech teknolojisine sahip modelin yağ filtreleri ve uzun ömürlü karbon filtresi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Bacalı veya karbon filtreli olarak kullanılabilen davlumbaz filtre doyum göstergesi ve zaman ayarlı havalandırma özelliği sayesinde pratik kullanım sağlıyor.

Gardena Bahçe2.Bahçeniz Gardena’ya emanet…

Yeni sulama sistemi AquaContour ile bahçedeki en büyük yardımcılar arasında bulunan Gardena; bahçenin ortasına yerleştirilen bu geniş alan fıskiyesi ile simetrik olması koşulunu aramadan, 400 m’lik bir alanı rahatça sulayabiliyor. Evde olmasanız bile programladığınız şekilde bahçenizi düzenli olarak sulayan AquaContour geniş alan fıskiyesini bahçenizi kazmadan, su kanalı açmadan ve teknik ekibe gerek duymadan kurabiliyorsunuz. Ürün; su kaynağı ile bağlantısı yapıldıktan sonra, belirlenen 50 noktaya her gün istenen sıklıkta otomatik su atışı yapıyor.

Hisar Buz Kovası3.Özel sofralar için

Hisar, şık ve kullanışlı buz kovasıyla sofralara zarafet katıyor. Markanın geliştirdiği bu yeni model, Ay Buz Kovası adını taşıyor ve formu da Ay’dan esinlenerek şekilleniyor. Estetik görüntüsünün yanı sıra, bu formu sayesinde sofralarda az yer kaplayan çalışma; kalabalık masalar için pratik bir çözüm oluşturuyor.

Zanussi Fırın 4.Zanussi’den işlevsel bir fırın…

Tasarımda İtalyan şıklığını mutfaklara taşıyan Zanussi, ZOB 592 XQ ankastre fırın ile hayal edilen tatları gerçeğe dönüştürüyor. Modelde 8 farklı pişirme fonksiyonu bulunuyor. Elektronik programlama ile uygun programı seçerek, sevdikleriniz için kolay bir şekilde lezzetli yemekler, kekler, börekler, pastalar yapabilir, ızgarası ile formuna dikkat edenlere sürprizler hazırlayabilirsiniz. Ürün, aynı zamanda kullanım sonrasında kolaylıkla temizlenebiliyor. Çıkarılabilen fırın kapısı, temizlik sırasında kolaylıkla çıkarılıp yeniden takılabilen klipsli raf destekleri, aşağı döndürülebilen üst ısıtıcıları ve kolay temizlenebilen Clear’n Clean özel emaye iç gövdesi; bu açıdan son derece işlevsel çözümler getiriyor. Gömülebilir düğmeleri çocukların güvenliğini sağlayan modelde fırın içi aydınlatma sistemi ve A sınıfı enerji tüketimi gibi özellikler de bulunuyor.

kaynak: homeshowroom

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.