Evim Dergisin’den Depolama Problemlerinize Çözümler

Zor sandığınız depolama sorunlarını çözmek aslında çok kolay. Kolları sıvayın; önce depolamak istediğiniz eşyaları kategorilere ayırın, sonra da ihtiyacınıza yönelik depolama üniteleri edinin.

Mutfak

Evin en çok kullanılan alanlarından biri olan mutfağı düzenli tutmak çoğu kez kolay değildir. Tabaklar tencelereler, kurulama bezleri, erzaklar, mutfak robotları, bulaşıklık gibi sayamayacağımız çoklukla alet ve edevatı sakladığımız yer mutfaktır. Gözünüz korkmasın. Piyasada mutfaklarınızı organize etmenize yardımcı olabilecek pek çok ürün bulunuyor. Örneğin banko ile mutfak dolapların arasındaki boşluğa ray sistemi monte edilebilir, kaşıklıktan tutun da yağlık, cezve tava ve kağıt havluları bu alana asarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca dolap ve çekmece içi düzenleyicileri sayesinde hem yer konusunda ekonomik çözümler yaratabilir hem de düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mudo Mutfak tezgahı

Mudo “Patine” mutfak tezgahı 2 çekmeceli225,00 YTL (indirim)
180,00 YTL

Oturma Odası

Eğlence, dinlence, yemek gibi pek çok günlük aktiviteyi oturma odalarında yürütürüz. Eşyaların Çok oluşu ya da CD, DVD, kitao, dergi gibi eşyalarınız çoksa ya da tv kumandası, DVD oynatıcısı gibi pek çok ev aletine sahipseniz, bunları saklayabileceğiniz işlevsel ama aynı zamanda da pratik olan çözümlere ihtiyacınız olabilir.

Oturma odalarında eşyaları saklamanın en kolay yolu tekerlekli üniteler, uzun kitaplıklar, raflar, dergilik, gazetelik, saklama kutuları gibi yardımcı depolama üniteleridir. Uzun kitaplıkları dar alan ve köşelerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tekerlekli üniteleri ise amacına yönelik istediğiniz alanlara çekebilirsiniz. Tv üniteleri oturma odasının fazlalıklarını göz önünden kaldırmak için iyi bir çözüm olabilir. Var olan mobilyalarınıza kapak yaptırabilirsiniz. Yada kitaplık, çalışma alanı gibi farklı amaçlar için kullandığınız alanları perdelerle oturma alanında ayırabilir ve pratik yoldan görüntüyü iyileştirebilirsiniz.

Ikea Tv Ünitesi

Ikea TV ünitesi

939 YTL

Kaynak: Evim dergisi nisan sayısı

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou