Master Slide’dan Duvar İçinde Çalışan Sürgülü Kapı Sistemleri

Master Slide - Doubletwin

Master Slide - Doubletwin

Master Slide, Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri’yle kapılar duvar ile bir bütün haline geliyor. Böylece, kapıların yaşam alanlarındaki dezavantajları ortadan kaldırılıyor, yaşam alanlarına rahatlık ve fonksiyonellik geliyor. Master Slide Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri montajı yapıldıktan sonra duvar ile aynı düzleme gelecek şekilde sıva yapılıp, üzerine istenilen şekilde boya, duvar kağıdı gibi uygulamalar yapılabiliyor. Ayrıca alçı panel duvarlarda da mükemmel sonuç alınıyor. Master Slide inşaat sırasında montaj edilebildiği gibi tadilat esnasında da uygulanabiliyor.

Master Slide Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri; Standard (tek kasa içerisine giren tek kapı), Double (tek kasa içinde birbirini çeken iki kapı), Symmetry (tek kasa içinde ters yönde çalışan iki kapı) ayrıca bu mekanizmaların karşılıklı çalışanları; Standard Twin, Double Twin olmak üzere toplam 5 ana seçenekten oluşuyor.

Ürün Avantajları
• Kapılar, ihtiyaç yokken duvar içerisine gizleniyor, böylece şık bir görünüm sağlıyor.
• Kapı yüzünden kaybedilen yaşam alanları geri kazanılıyor, özellikle yer kazancının daha önemli olduğu banyo, mutfak, kalorifer odası, ardiye ve kiler gibi yerlerde yer tasarrufu sağlanıyor.
• Ev eşyalarının, mutfak dolaplarının ve banyo ekipmanlarının yerleştirilmesinde kısıtlayıcı rol oynayan mevcut kapı sistemlerinin yarattığı sıkıntılar Master Slide Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri ile ortadan kalkıyor.
• Klasik kapı sistemlerinin açılıp kapanması sırasında hava akımı sonucunda meydana gelen ısı kayıpları ve kapı çarpmaları önleniyor.
• Sürme kapılar açılıp kapatılırken ses çıkarmıyor.

Kullanım Alanları
Master Slide Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri konutlarda, restoran, otel, motel ve benzeri yerlerde ve ofislerde kullanılabiliyor. Kapılar için özel geliştirilen “Master Kilit Sistemleri” ile kolayca kilitlenebiliyor ve kapı açıldığında kilit sistemi kapı ile beraber duvar içerisinde kayboluyor.

Ayrıntılı bilgi için;

www.master-slide.com

Kaynak: www.raf.arkitera.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.