Televizyon Keyfine Sonorous’un Plasma INOX Serisi İle Varın

Sonorous - İnox Plazma

Sonorous - İnox Plazma

Çağdaş elektroniğin özgün tasarımlı mobilyalarına imza atan Sonorous, camın ve alüminyumun bir arada kullanıldığı Plasma INOX serisi ile 3 askılı, 4 askısız olmak üzere toplam 7 farklı modelini ev dekorasyonuyla buluşturuyor. Hem fonksiyonel hem de minimalist tasarımların buluştuğu Plasma INOX serisi, ev dekorasyonuna benzersiz bir şıklık katıyor.

Televizyonun tasarımının önüne geçmeyen, ev dekorasyonuyla uyumlu bir görünüme sahip modelleri ile dikkat çeken seride, askılı ürünlerde 8 mm, askısız ürünlerde üst cam 10 mm ile 2.ve 3. raflarda 8 mm cam kalınlığı kullanılıyor.

Son derece dayanıklı özelliklere sahip seride, askılı ürünler için 50 kg askısız ürünler için 80 kg taşıma kapasitesi mevcut. Seride ayrıca kullanıcılara, inox efektli alüminyum özelliği, Clear ve Pianoblack olmak üzere iki farklı cam rengi seçeneği ile Inox ve Smoked olmak üzere alüminyum renk seçenekleri sunuluyor.

42 inçe kadar ekran boyutuna sahip Plasma ve LCD televizyonlarla uyumlu olan Plasma INOX serisi, kabloların saklanabilmesi için özel kablo gizleme kanallarına sahip. Sonorous’un tüm ürünlerinde olduğu gibi, DVD oynatıcı veya uydu alıcı gibi elektonik cihazların koyulabilmesi için uygun tasarımlı olarak üretiliyor. Yine askılı modellerin askı kısmı tüm televizyon modelleriyle uyumlu olma özelliği taşıyor ve manuel veya opsiyonel uzaktan kumandayla 35 derece sağa ve sola hareket ettirilebiliyor. Ayrıca tüm ürünlerde gizli tekerlek kullanılıyor. Askı aparatı ise 15 cm’ye kadar uzatılıp kısaltılabiliyor.

Üretiminde kansorejen madde kullanılmayan Sonorous, AB standartlarına uygun olarak E1 normunda üretiliyor. Panelleri çok özel tekniklerle birleştirilen Sonorous, hareketli kısımları ise kendi alanında dünyanın en iyi markası olan Hettich tarafından üretiliyor. Sonorous ürünlerinde ayaklı LCD ve plazma televizyonlar için askısız modeller de mevcut bulunuyor. Temperli cam kullanılan modeller 80 kilograma kadar yük taşıma kapasitesine sahip bulunuyor. Sonorous, MediaMarkt, Darty, Teknosa, Tepe Home, Electro World, Electrolet ve Vestel mağazaları başta olmak üzere seçkin satış noktalarında tüketiciyle buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi için;

www.sonorous.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.