Yataş Perfecto Köşe Takımı Tam Size Göre!

Dekorasyonda son yılların trendi haline gelen köşe takımı serilerinde Yataş Perfecto Köşe takımıyla mükemmeliği yakalamayı amaçlıyor. Kimilerine göre yakalamış bile. Kahvenin en güzel tonlarının kullanıldığı Yataş Perfecto köşe takımında konfor ve fonksiyonellik bir arada.  Rakiplerinden sıyrılabildiği en büyük özelliği ise kütüphane ve kumaştan oluşan iki farklı kol bölümünün değiştirilebilir özellikte olması.

   Değişkenliğiyle herkesin evine göre şekillendirebileceği modüler mobilyalar, tekdüzeliği sevmeyenler için de keyifli alternatifler yaratıyor. Modelin ahşap kütüphaneli özel kol bölmesi sayesinde salonlar modern ve şık bir görünüm kazanıyor. 

     Köşe birleşim noktasında bulunan ahşap sehpası ile köşeli salonlar için özel bir alan yaratan Perfecto, ahşabın cazibesini wenge ve bamboo renk seçenekleriyle gözler önüne seriyor. Modelde kullanılan yuvarlak formlar, estetik açıdan da etkileyici bir form elde edilmesine yardımcı oluyor. 

Asalet ve zerafeti bir köşede buluşturmayı başarabilen Perfecto, mükemmel bir zevki ifade edebilenlerin sembolü…

 

web sitesi: www.yatas.com.tr

About author View all posts

gkc

4 CommentsLeave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.