İlham Veren Oturma Odaları

Bugün geldi, yarın gelecek diye baharı beklerken yeni mevsim hazırlıklarını planlamaya devam ediyoruz. Oturma odasında neleri değiştirmek istersiniz? Size ilham vermesi açısından farklı tarzlarda oturma odası tasarımlarını paylaşıyoruz. Sizi harekete geçirecek detaylar yakalamanız dileğiyle…

Bu odanın dağınık havasını, özellikle de çerçeveleri duvarlara asmak yerine rafa karışık dizilmesini çok beğendik.

Duvarın rengi tam ilkbahar rengi değil mi? Üstelik tuğla döşeme ile yazlık mekan havası da yaratılmış. Koltuğun koyu rengini de tezatlıkla öne çıkarması bizim favorilerimiz arasında.

Dekorasyonda aynı tonlar tercih edilmiş ve biraz sıradan gözükse de koltuğun bu tonlarla uyumlu deseni mekanın havasını değiştirmiş ve hareketlendirmiş.

Kürk görünümlü sandalyeyi görünce bu odanın ilk bahar ile ne alakası var diyebilirsiniz ama ya orta sehpa? Dört parça halinde tasarlanması ve her bir parçanın tekerlekli olması dolayısıyla istediğiniz gibi kolayca düzenleyebilirsiniz sehpayı. Yazlık mekanlarda da çok kullanışlı olacağını düşünüyoruz.

Son oda rengarenk! Hangi parçayı daha çok sevdiğimize karar veremedik ama perdeleri bu tarz kumaş ya da yapma çiçeklerle süslemesini çok cesur ve basitliğe kaçmadan tam ayarında bulduk.

Kaynak (Fotoğraflar): Decor8Blog

About author View all posts

chiydem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.