Termal Seramik’ten Yeni 2008 Koleksiyonu

Bilecik Söğüt’te temelleri 1994 yılında atılan ve üretime 1997 yılında geçen fabrikasında kapasite ve teknoloji yatırımlarına devam eden Termal Seramik, ek ünitelerle birlikte üretimde 18 milyon metrekareye ulaşıyor.

2005 yılında ikinci fabrikasını açarak, yeni yatırımı ile birlikte iç pazarda ciddi bir yapılanmaya giren Termal Seramik, talepler doğrultusunda yatırımlarına devam ediyor. Yeni yatırımları öncesinde Türkiye genelinde 40 bayisi olan Termal Seramik’in bugün bayi sayısı 80’e ulaşıyor. Türkiye içerisinde homojen bayi ağı ile her ilde yapısına ve büyüklüğüne bağlı olarak 1,2 ya da 3 Termal Seramik bayisi yer alıyor.

Ürün skalasında yer ve duvar karolarının yanında sırlı porselen yer ve duvar karoları bulunan Termal Seramik, yeni ürün olarak 2007 Haziran ayında 50×50 sırlı porselen karo üretimine başladı. Termal Seramik, 2007 Temmuz ayında ise 25×50, 33×45 ve 30×60 duvar seramikleri üretimine başladı.

Teknolojik olarak yeni ve modern tesislerde üretilen Termal Seramik ürünleri, Amerika, Kanada, İngiltere, Hollanda, Polonya, İsrail ve Romanya’nın da arasında bulunduğu tüm dünya ülkelerine ihraç ediliyor.

Tasarımlarında tarih, doğa, sanat, el sanatları, eski tarihi eserler, işlemeler ve geometrik formlardan esinlenen Termal Seramik’in 2008 Koleksiyonu kullanıcılarla buluşuyor.

Cocktail Serisi
Günümüzün çağdaş ve teknolojik malzemeleriyle, sanatın birleştirilerek oluşturulduğu Cocktail Serisi, kullanıcı istek ve ihtiyaçlarından yola çıkılarak 30×60 ebadında, canlı renkleri ve özel dokusuyla üretilmeye başlandı.

Dalia Serisi
Doğayla insanı bir araya getiren, yaşayan yüzeyleri oluşturmak için yola çıkan Termal Seramik, 33×45 ebadında, kırmızı, sarı, yeşil, turuncu renkleriyle, yeni ürünlerinden biri olan Dalia’yı kullanıcıların beğenisine sundu.

Kenia Serisi
Çizgisel dokusuyla, farklı dekor ve bordürleriyle, dikey kullanıma uygun olarak tasarlanan bu seri, banyolara ferahlık ve derinlik getiriyor. Kenia Serisi 30×60 ebadında, gösterişli ve mat dokusuyla Termal Seramik’in ürünleri arasında yerini aldı.

 İletişim:

Termal Seramik
Adres: Kartaltepe Mah. Yalçın Sok. No:46/2 34295 Sefaköy
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0212 425 04 51
Fax: 0212 425 04 50
Website: www.termalseramik.com.tr

kaynak: raf.arkitera 

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.