Vitra Mozaik

Vitra Mozaikle, istediğiniz şekil, istediğiniz renk, istediğiniz boyutlar elinizde.

Vitra Mozaik

Klasik mozaik uygulamasının modern yorumunu sunan Vitra Karo, son yıllarda yurtdışında oldukça rağbet gören ve yükselen trend haline gelen, mekanlarda yenilikçi bir yaklaşım sunan mozaik karoları 100’e yakın renk ve farklı yüzey alternatifleri ile tasarımcıların beğenisine sunuyor. Mozaik Karo Seramikler, modern mekanlarda klasik mozaik uygulamasının güncel çözümü olarak kullanılıyor.

Mutfak ve banyolarda yer, duvar ve tezgahların kaplanmasından yüzme havuzlarına, cephe kaplamalarından peyzaj mimarisine kadar pek çok alanda kullanılabiliyor. Metro istasyonları, restoran, cafe, dinlenme ve terapi merkezleri, havaalanları, turizm tesisleri ve konutlar da karonun kullanım mekanları arasında yer alıyor.

Mozaik karolar, kullanıldıkları alanlarda estetik görünüm, desen yaratma imkanı, dairesel yüzeylerde uygulama kolaylığı, yüzey kaplaması olarak görsel bütünlük, diğer ebatlardaki tüm karolarla kombine olabilme özelliği, düşey ve yatay düzlemlerde derz uyumu gibi kolaylıklar sağlıyor.

İletişim:

Adres: E5 Karayolu Üzeri, Şifa Mahhalesi Atatürk Caddesi Tuzla 34941
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0216 423 46 00
Fax: 0216 423 46 13

www.vitrakaro.com

   

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.