Kale Parke’nin Endless Serisi Kesintisiz Strüktürüyle Mekanlara Derinlik Katıyor

Kale Parke

Kale Parke - Endless Serisi Açık Renk

Kale Parke

Kale Parke - Endless Serisi Koyu Renk

Kale Grubu’nun yapı sektöründeki tecrübe ve uzmanlığını iç mekanlara taşıyan Kale Parke, tüketicilerin her türlü zevk ve ihtiyacına uygun seçenekler sunarak; nitelikli ürün gamıyla birbirinden şık mekanlar yaratıyor. Kale Parke son olarak, geliştirdiği Endless Serisi ile bir panelden diğerine kesintisiz giden strüktür ve dekorun mükemmel uyumunu tüketicilerine sunuyor. Özgün bir konsepti temsil eden Endless Serisi, 1285x242x8 mm ölçülerindeki Meşe Cinnamon Plank ve 1285x242x8 mm ölçülerine sahip Meşe Harbour Plank doku seçenekleri ile iç mekanlara farklı bir dokunuş vaat ediyor.

Endless Serisi,  kilit sistemi ile döşemede kolaylık sağlarken, kolay temizlenen yapısıyla da tüketicilerin tercihi olacak. Suya karşı dayanıklılığı arttırılmış yeşil HDF ve insan sağlığına zarar vermeyen E1 standardına sahip Kale Parke ürünleri zengin biçim ve doku seçenekleriyle, evini çevreye zarar vermeyen ve nitelikli malzemelerle döşemek isteyenlere şık ve kullanıcı dostu çözümler sunuyor. Yapı sektöründeki tecrübe ve uzmanlığını, üstün hizmet felsefesi ile buluşturan Kale Grubu, Kale Parke markasıyla her zevke uygun mekanlar yaratmaya devam ediyor. Modern görünümden klasik görünüme, rustik tarzdan kültürel ve etnik tatları yansıtan zengin seçenekleriyle mekanlara farklı bir dokunuş katan Kale Parke, tüketicilerin her türlü beğeni ve ihtiyacına yanıt veren ürünler sunuyor.

www.kale.com.tr

Ayrıntılı bilgi için:  Grup 7 İletişim Danışmanlığı,

Nazan Ergülen Şarman 0212 292 13 13 / 0541 772 50 11

nsarman@grup7.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.