Mecolam’dan Masif Laminat Dış Cephe Panelleri

Mecolam - Laminat Dış Cephe Panelleri

Mecolam - Laminat Dış Cephe Panelleri

MECOLAM Compact Laminat Panel (masif laminat),  çok sayıda kraft kağıdı tabakasının ön ve arka yüzeyine UV dekor kağıdı tabakasının gelmesiyle yüksek ısı ve basınç altında çok katlı preslerde preslenme sonrasında meydana gelen homojen cephe giydirme panelleri. Üretim sürecindeki ultraviyoleye karşı dayanımı, panel yüzeyinde kullanılan dekor kağıdının hem estetik, hem dayanıklılık sağlıyor. Üretim işlemlerinin ilk ayağı yurtdışında, yarı mamulün preslenerek plaka haline getirilmesi ise ülkemizde gerçekleşiyor.

MECOLAM Compact Laminat Paneller; konutlar, iş ve alışveriş merkezleri, bankalar, hastaneler, okullar, mağazalar, sinemalar gibi her türlü yeni binanın dış cephe kaplamasında, eski binaların renovasyonunda, iç mekanlarda ise asma tavan, mobilya, kapı imalatı gibi pek çok alan dışında yat iç dekorasyonu ve otomotiv sektöründe, spor alanları ve oyun alanları donanımı imalatında, balkon kaplamalarında ve tıbbi mekanlarda çeşitli amaçlarla kullanılan ölümsüz bir yapı malzemesi.

ayrıntılı bilgi için : www.mecolam.com.tr

kaynak : www.raf.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.