Spiral Cellar Güvenli ve Yeni Bir Oda Yaratıyor

sarap-odasi-2

sarap-odasi-2

sarap-odasi1

sarap-odasi1

Spiral Cellar, bodrum katına size özel bir alan yaratmak için oluşturduğu küçük ama çok kullanışlı odacıklarla eşyalarınıza daha çok yer bulabileceksiniz. En çok rağbet gören, tekniği çok eskilere dayanan bu serin şarap mahzenleri tam bir takım çalışmasıyla anahtar teslimine kadar herşeyi kendi üstleniyor. Yerin büyüklüğüne göre değişmesiyle birlikte genelde sarmal merdiven kullanılan oda tasarımında merdivenle birlikte raflar elinizin altında oluyor, böylelikle şaraplarınız veya farklı eşylarınız düzenli bir şekilde saklanıyor.

Spiral Cellar şirketinin saklama odası özellikliğinin dışında ayrıca yapımında kullanılan malzemelerle (çelik vb.) panik odası olarak da evinizde güvenli bir ortam sağlayabiliyor. Şarap mahzeninizin ufak kapısı içinse tercih size kalıyor, ister şeffaf ve estetik bir biçimde yerini ve varlığını belli edin, isterseniz gözlerden uzak bir şekilde saklayın.
ayrıntılı bilgi için : www.spiralcellars.co.uk

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.