Masko Mobilya Kenti’nden Hediye Yağmuru

Masko Mobilya

Masko Mobilya

MASKO Mobilya Kenti’nin “güz kampanyası”, farklı etkinliklerle şimdi daha da renkleniyor. MASKO Mobilya Kenti, internet sitesinde yer alan ve sadece siteye üye olanların katılabileceği bir oyunla, birbirinden seçkin hediye fırsatları sunuyor. Ayda 70 bin civarında ziyaretçinin 700 bin civarında sayfayı tıkladığı www.masko.com.tr adresine üye olarak, MASKO’nun hediye yağmuruna siz de tutulabilirsiniz.


Eylül ayında başlayan bu hediye fırtınası, yılsonuna kadar devam ediyor. Kampanya süresince www.masko.com.tr adresine üye olan ve her hafta ürün sayfaları arasına yerleştirilen harfleri bularak anahtar kelimeyi tamamlayan bir kişi muhteşem hediyeler kazanıyor. Oyunun en heyecan veren yanı ise, bu şansın her hafta anahtar kelimeyi bulan farklı sıradaki bir ziyaretçiye tanınması. Kampanyada, haftanın şanslı ziyaretçisinin kaçıncı sırada yer alacağı bilgisi önceden siteden duyuruluyor. Mobilya sektörüne özel farklı projeleri hayata geçiren interaktif ajans Sekiz.net tarafından geliştirilen www.masko.com.tr’de her hafta, oturma gruplarından ofis mobilyalarına, aksesuarlara kadar geniş bir yelpazeden muhteşem hediyeler sahiplerini buluyor.
MASKO Yönetim Kurulu Başkanı Recep GÜNEYKAYA, “Ülkemizin seçkin mobilyacıları ile dünyanın ünlü mobilya markalarını tek çatı altında toplayan devasa bir merkeziz. Yeni ve farklı çalışmalara imza atarak, daha geniş bir tüketici kesimine seslenmeye çalışıyoruz. www.masko.com.tr adresimize üye olup, site üzerinden son derece eğlenceli bir oyuna dâhil olan ziyaretçilerimize güzel ve kaliteli hediyeler sunmaktan çok mutluyuz. ‘Güz kampanyamız’ kapsamında gerçekleştirdiğimiz farklı etkinliklerle internet sitemizin ziyaretçi sayısını ayda 100 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Böylece, ziyaretçilerin oturdukları yerden 4 bin farklı ürün çeşidini inceleme ve ürünler hakkında bilgi alma avantajından haberdar olmalarını sağlıyoruz.” diyerek sitenin kullanımının önemine işaret ediyor.
Kent içinde başka bir kent: MASKO Mobilya Kenti
MASKO Mobilya Kenti, 483 bin metrekarelik kapalı alanıyla, 500 firma ve 778 işyerine ev sahipliği yapıyor. MASKO, bünyesinde faaliyet yürüten mağazaların ürünlerinin sağlamlığı, dayanıklılığı, kuşaktan kuşağa aktarılabilecek kadar kaliteli olması, gelenekselliği ile öne çıkıyor. Oturma, yemek, yatak odaları ile bebe ve genç odası, mutfak, ofis, bahçe, modüler mobilya, kumaş, perde, sandalye, proje ve tasarım, aksesuar, dekorasyon gibi zengin seçenekleriyle MASKO Mobilya Kenti, bir evin veya işyerinin tüm ihtiyaçlarını, tek seferde karşılıyor. MASKO’nun “satış sonrası destek” uygulaması ise, müşterilerde güven yaratıyor. MASKO Mobilya Kenti ve “güz kampanyası” hakkında, www.masko.com.tr adresinden ya da (0212) 675 00 11 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alınabiliyor.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.