Cenan’dan Sandalye ve Koltuk Sanatı

İskandinav tarzını benimsemiş olan Cenan Ahşap, yüksek İtalyan teknolojisi ile 1996 yılından bu yana formlu ahşap lamine sandalye ve ofis aksesuar üretimi konusunda faaliyet göstermekte olup, Dünya’nın en önemli tasarımcılarıyla ön plana geçmiş markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Cenan Ahşap, ev, ofis, cafe, restaurant, konferans salonu, otel gibi farklı mekanlarda farklı alternatif ürünler sağlayan 3 yıl garanti hizmeti vermekte, bu şekilde ürünlerinin kalitesine olan inancını ortaya koyarken satış sonrası hizmet anlamında da, kullanıcısına güven keyfini yaşatmaktadır. Cenan Ahşap, Verikon ve Caspirin markalarının Türkiye distribütörlüğü yanı sıra, Softline, ITF, BDLF, Dan-Form, Fedele, Swedese gibi dünya markalarını da satış portföyde bulundurmakta, mümkün olan en geniş yelpazede, farklı markalar, farklı modeller ve farklı konseptlere, her zevke ve her mekana hitap edecek tasarımlara yer vermektedir. Ürünlerinin demonte edilebilir özelliğine sahip olması, yedek parça değişimi imkanı,kolaylıkla değiştirilebilir olması da kullanıcıya sağladığı faydalardan birkaçıdır.

Ayrıntılı bilgi için : www.cenan.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.