Broderi Narin’den Çocuk ve Genç Odaları

Broderi Narin’den Çocuk ve Genç Odaları

Broderi Narin, Summertime Koleksiyonu içinde yer alan “Çocuk ve Genç Odası” serisi ile evlerin en hareketli odalarına renk ve neşe katıyor. Broderi Narin, canlı renkler ve hareketli desenlerden oluşan tül ve perdeler ile çocukların ve gençlerin enerji dolu dünyalarını pencerelerine yansıtıyor. Koleksiyon, aynı kumaş ve kombinasyonları ile tül ve perdeyi bütünleyecek aksesuar olanağı da yaratıyor.Broderi Narin’in, “Çocuk ve Genç Odaları” serisi, sıradışı renk ve doku özellikleri taşıyor. Pastel renklerden fosforlu renklere kadar, gökkuşağını andıran zengin renk seçeneğinin yanı sıra, kumaşların keten görünümü, kaliteli ve işlevsel bir duruş yaratıyor. Kareli ve çizgili desen seçenekleri ise, çocuk ve genç odalarının dinamizmini, pencerelerden başlayarak odanın bütününe yansıtabilme olanağı sağlıyor.Perdelik kumaşlardan aksesuar da yapılabiliyor

3 metre eninde üretilen perdelik kumaşlar, çok yönlü olarak da kullanılabiliyor. Dikkat çekici renklerdeki kumaşlar, perdenin yanı sıra, istenirse yatak örtüsü, yastık kılıfı gibi her türlü aksesuarı da üretmeye uygun bir yapıya sahip bulunuyor.

Summertime koleksiyonunun, pamuklu kumaş görünümü ve dokusuna sahip olmasına rağmen yüzde yüz polyester olarak üretilmiş olması da kullanım kolaylığı sağlıyor. Koleksiyon, yeşil kırmızı, mavi gibi canlı yaz renklerinin yanı sıra, beyazın kırmızı ve kahve tonlarıyla mükemmel uyumunu da gözler önüne seriyor.

Broderi Narin, Türkiye’ye yayılmış tüm satış noktalarında ve binlerce ürün çeşidinin yer aldığı İstanbul Mahmutbey’deki fabrika satış mağazasında, 80 yılı aşan birikimiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içerisinde hizmet veriyor.

www.broderinarin.com.tr

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.