Çocuğunuzun Hayal Dünyasını Odasına Taşıyın

Doğal Çocuk Odası Tasarımı

Çocuk Odası Tasarımı

Çocukların hayal dünyalarını odalarına somut bir şekilde taşıyarak en güzel yaşlarını istediği bir oyunun içinde geçirmesi kesinlikle yadsınamaz bir fikir olmuş. Ana konsepti belirledikten sonra çocuğunuza oynayabilecek geniş bir alan bırakmak için depolama alanlarını özenle oluşturmanızda fayda var. Sunduğumuz bu örnekteki gibi duvarları hikayeye ve çocuğunuzun cinsine göre boyayıp çizebilir veya duvar kağıtlarıyla kaplayabilir, konsepte uygun malzemelerle tırmanma halatları, salıncaklar, süslenme bölümleri, peri masallarını andıracak tüller ve daha pek çok ürünle dilediğiniz temayı yaratabilirsiniz.


Bu çocuk odası örneğinde açık havanı tüm öğeleri göz önünde tutularak ağaçlar, çitler, yeşillikler, ağaç ev, gökyüzü gibi ufak detaylarla gerçekçi bir kompozisyon çıkarılmış. Siz de çocuğunuzun hayalleriyle olabildiğince odasını, yaşam alanlarını yaratıcılığınızı da birleştirerek rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için : www.dornob.com

Çocuk Odası Detayları

Çocuk Odası Tasarım Detayları

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.