Filli Boya’dan Beyazın Renkleri ile Ferah Mekanlar

Filli Boya’nın yeni serisi Colorart Beyazın Renkleri ile renk ferah mekanlar elde etmek artık çok daha pratik ve kolay. Tüm su bazlı iç cephe ürünlerinde 50ml ve 150ml’lik renk tüpleri ile hazırlanan Colorart Beyazın Renkleri ile istenilen parlaklık seviyesinde boyaya sahip olunabiliyor.Colorart Beyazın Renkleri koleksiyonunun amacı yoğun şehir hayatından ve yorucu gündelik yaşamdan sonraki huzur bulduğumuz ve sadece bize ait olan yegane noktamız olan evlerimizdeki dekorasyondan bağımsız olarak, aslında bizi en çok etkileyen ve ruh halimizi şekillendiren, duvarlarımızdaki açık ve beyazın renklerinden oluşan tonlarla; evlerimize sakin bir atmosfer sağlamak.

Duvar boyasında bu yıla Colorart Beyazın Renkleri- Ferah Mekanlar ile renksizliğin sesiyle gelen, elit ve yormayan en açık tonlar damgasını vuracak. Şıklık ve saflığın rengi kremden, kıpır kıpır bir evin neşeli yüzü lilaya; dağların, kumsalların ve yaşam kaynağı toprağın huzur veren rengi kahverengiden, dinginliğin ve iç huzurun rengi maviye; huzur duyulan tazeliğin rengi yeşilden, aşkın rengi pembeye; ve her zaman genç ve dinamik olan sarıdan, bilge ve asil olan mora kadar tüm renk tonlarının en açık ve birbirinden farklı tonlarının baş gösterdiği çeşitli renkler.

Colorart Beyazın Renkleri ile istenilen parlaklıkta ve özellikte boya kullanarak istenilen renkler yakalanabiliyor. Örneğin; yüksek oranda kirlenebilen çocuk odalarında en parlak yarı mat parlaklıktaki Filli Boya Alpina Tek, en çok vakit geçirilen salonlarda ipeksi mat parlaklıkta Filli Boya AlpinaSilan kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Üstelik 2,5lt, 7,5 lt ve 15lt’ lik ambalajlara uyarlanacak şekilde.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.