Kelebek Mutfak

Kelebek MutfakKelebek MutfakKelebek MutfakKelebek Mutfak

Kelebek mutfak tasarımı “en küçük temel ölçü” üzerine kurulu olduğu için farklı şekillerdeki mutfak mekanlarının projelendirilmesinde kombinasyon esnekliğine sahiptir.
Kelebek mutfak ürünlerinde kolay temizlenebilir hijyenik malzemeler kullanılmaktadır. Masif, doğal ahşap kaplamalar, polimer esaslı kaplamalar, ahşap veya alüminyum çerçeveli kapaklar laminat kaplamalar, antitoksik lake ve lamine yüzeyler bulunmaktadır.

Hacimli ve dönemsel stoklama ihtiyaçlarınızı çözebilecek boy ve mekanizmalı kiler dolapları, farklı yükseklikteki üst dolaplar, teleskopik özelliği ile en dip noktaları bile rahatlıkla kullanabileceğiniz self closeing sistemli çekmece rayları, metal cam çerçeveleri, metal kulplar, ankastre cihazlarınızla tamamen uyumlu modüller, çöp kutunuzu ve tüplerinizi barındıran alt dolaplar, açık mutfaklarda kullanılabilecek ada dolap seçenekleri, krom aksesuarlar, tezgahlarınıza uyumlu masa ve iskemleler fonksiyonel ve ergonomik modüller.. “yarınınızın mutfağı” Kelebek Mutfak’ta. Deneyimli teknik kadrosu, yaygın satış ve servis noktaları ile ürün/fiyat performansı ile, taksitli ödeme seçenekleri ile sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.
Kelebek mutfak, düşlediğiniz konfor ve donanım hayallerinizi çözer ve gerçekleştirir.

İletişim: 

Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Genel Müdürlük:

Zümrüt Evler Mah. Çilek Sok. No:5 Maltepe 34852 İstanbul

Tel : 0216 383 78 78 Fax : 0216 441 32 86

E-posta : message@kelebek.com.tr

Kelebek Ücretsiz Danışma Hattı

0800 342 00 00

 

www.kelebek.com 

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou