Serahıme’dan Seraform Serisi Mutfak

Serahome Mutfak

Serahome Koleksiyonu’nun en beğenilen serilerinden ‘Seraform’ soft doku ve renklere sahip porselen karolarıyla iç mekanları modern ve özgün tasarımlarla tanıştırıyor.

Granit seramikte dünya markası Seranit, 2007 Serahome konsepti içinde yer alan ‘Serahome’ serisiyle evlere yeni estetik yaklaşımlar sunuyor. Seranit’in Serahome Koleksiyonu’nda yer alan, ‘Seraform’ serisi renk seçenekleri ve dokusuyla tasarım esnekliği sağlıyor.

Açık renkler ön planda Granit seramiğin önde gelen markası Seranit, Seraform Serisi ile, içindeki mekanlarınıza yeni bir dokunuş getiriyor. Serahome koleksiyonlarının bordürleriyle de uyum sağlayan seride zengin renk seçenekleri bulunuyor.

Açık renklerin ağırlıkta olduğu Seraform Serisi’nde, açık gri, açık mavi, beyaz, fildişi, kahve ve mavi tonları birbirleri ile kombine olacak şekilde tasarlanmış. 30x60cm standart porselen karolar dışında farklı büyüklükteki mekânlar için Seraform, size istenilen ebatlarda farklı kesimler de sunuyor.

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.