Kale Grubu Şimdi de Mutfak Sektöründe

Kaleplus Mutfak

Yapı sektöründe Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, Kalecolor, RocaKale, Kaledekor gibi güçlü oluşumlara sahip Kale Grubu, Kaleplus markası ile mutfak mobilyaları sektörüne girdi.

50 yılı aşkın deneyimi ile ıslak mekanlara çözümler sunan Kale Grubu; değişen pazar koşulları ve yaşam standartları, farklılaşan müşteri beklentileri paralelinde beliren yeni ve farklı bir çözüm konseptinin önemli bir bölümünü tamamlamak üzere mutfak ve banyo mobilyası üretimine başladığını açıkladı. 2008 yılı başında üretime geçen Kale Grubu, mutfak mobilyasında Kaleplus markası ile hizmet verecek. Marka; geniş kullanıcı kitlelerine hitap eden endüstriyel mobilya üretimi gerçekleştirmekle birlikte farklı tasarımları, zengin malzeme, renk ve model seçenekleri ile kişiye özel tasarımlar yaratılmasına da olanak sağlıyor. Bu yıl yirmi altı farklı kapak modeli ile tüketicilerin beğenisine sunulan Kaleplus; otuz dokuz adet model ve on adet farklı malzeme seçeneği ile mutfakları bir yaşam alanına dönüştürüyor.

homeshowroom

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.