Vanucii Platino Mutfak

Vanucci Platino mutfak

İyi düşünülmüş detaylarla donatılmış Platino ile mutfaklar artık hem çok şık hem de çok fonksiyonel.  Modelin düşey açılımlı kapaklarla tasarlanan bölümünde bulunan oturma alanı, mutfakları gerçek anlamda yaşam alanına dönüştürüyor.Yaşam kalitesini artırmak, değer katmak ve farklılık yaratmak misyonuyla hareket eden Vanucci, mutfak kategorisinde sunduğu toplam 17 farklı modeli ve zengin modül, renk seçenekleriyle evinizde bambaşka atmosferler yaratıyor. “Platino” serisi ise, Vanucci tasarımcılarının parlak lake doku üzerine uyguladığı geometrik formlu desenlerle mutfakları evlerin cazibe merkezi haline dönüştürüyor. Estetiği ile sadece göze değil ruha da hitap eden Platino serisinin fonksiyonel modüllerinin çeşitliliği ve 7 ayrı renk seçeneği ile hayalinizdeki tasarımı kullanım alanınızda hayata geçirmek artık çok kolay. Modelin düşey açılımlı kapaklarla tasarlanan bölümünde bulunan oturma alanı, mutfakları gerçek anlamda yaşam alanına dönüştürüyor.

Vanucci hakkında

1995 yılında kurulan Ahşap dekorasyon ürünleri sektörünün deneyimli firması Prodek, 2005 senesi itibari ile kapasite hacmini genişleterek Vanucci markalı mutfak ve banyo mobilyaları üretimine ağırlık vermiştir. Prodek aynı zamanda, Türkiye gayrimenkul sektörünün konut pazarı alanındaki lider kuruluşlarından biri olan Sinpaş Grubunun da iştiraki konumundadır. 2008 senesini üretim ve marka yatırım yılı olarak kabul eden Prodek, yenilikleri ve atılımları ile alanında öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır. 1.Ulusal Mobilya Tasarım Mobilyaları yarışmasında , “Ev Mobilyaları Tasarımı” ve “Mutfak ve Banyo Mobilyaları Tasarımı” alanında birincilik ödülüne hak kazanan firmanın başarılı iç mimarı Serkan Şimşir’de elde ettiği başarıyla, Prodek’in bu alandaki iddiasını ortaya koyar niteliktedir.

www.vanucci-tr.com

kaynak: beyazduvak

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.