İntema Mutfak’tan Doğaya Açılan Yeni Mutfak Serisi

İntema Mutfak’ın “Mutfaklarda kendi bahçenizi yaratın” temasından yola çıkarak hazırladığı yeni konseptinde, çok renkli ve gizli bahçe havası veren mutfaklar yer alıyor. Bu mutfaklarda canlı renkler, morun ve lilanın tonları, turuncudan kırmızıya uzanan sıcak renkler ve yeşiller kullanılıyor.

1) İntema Mutfak ürün gamına yeni eklenen “Venge” ve “Kanyon” renklerinin birlikte kullanılması ile ahşap ve canlı renklerin birarada olduğu fonksiyonel bir mutfak yaratılıyor.
2) Pişirme ve yıkama bölümlerinin üzerinde konumlandırıldığı ada üniteli mutfak T şeklinde tasarlanarak sosyal bir mutfak çözümü yaratılıyor.
3) Küçük bir alanda maksimum kullanım ve depolama işlevi yaratmak amacıyla mutfakta boy dolapları ve özel fonksiyonlu modüller yoğun olarak kullanılıyor. İntema Mutfak, Türkiye genelindeki 40 satış noktasında bulunan uzman kadrolarıyla, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunuyor.

4) Kendine has özel bir dokuya sahip olan Venge kapakların alt dolaplarda kullanılması ile Kanyon rengi boy dolaplarına koyu bir fon yaratılıyor ve boy dolapların ön plana çıkarılması sağlanıyor.
5) Yan yana tasarlanan cam stor dolaplar, boy dolapların devamlılığını sağlarken, mutfak içerisinde vitrin etkisi yaratıyor.

İletişim:
İntema Mutfak
Adres: Büyükdere Cad. No: 193 PK: 34394 Levent
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0212 339 90 00
Fax: 0212 268 77 94
Web site: www.intemamutfak.com.tr

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.