ITALDECO İtalyan Mutfak Tasarımı

italdeco-mutfak-322

Dünyaca ünlü tasarım markalarını bünyesinde toplayan ITALDEKO İtalyan tasarımcıların mutfak ve banyo koleksiyonları ile birlikte farklı tasarımlarda mutfak ve banyo aksesuarları, özel tasarım ankastre cihazlar, tamamlayıcı dekorasyon ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Londra’dan sonra İstanbul Showroom’unu ITALDEKO işbirliği ile Nişantaşı’nda açan Record è Cucine, teknoloji ve kaliteyi estetik ve fonksiyonellikle birleştiren farklı İtalyan tasarımcılar ile çalışıyor.

Record è Cucine estetik ve özel tasarımlarının

yanında, kapaklarda ve gövdelerde kullanılan anti-kanserojen ve ekolojik malzemeler ile mutfaklarda daha sağlıklı ve güvenli yaşam alanı yaratıyor.

Kişiye ve mekana özel mutfaklar yaratan Record è Cucine, gerek projelendirme aşamasında gerek montaj aşamasında mükemmel hizmet vermenin önemini vurguluyor. Bu amaçla ITALDEKO aracılığı ile yürütülen tüm mutfak projelerinde Türkiye ve İtalya’daki mimarlar ortak bir çalışma yürütüyor, montaj özel eğitimli teknisyenler kontrolünde tamamlanıyor.

Record è Cucine ile birlikte Barazza marka özel tasarım ankastre cihazlar, İtalyan Galia ve Alman Gaggenau ankastreler, Elica özel tasarım davlumbazlar, farklı formlarda ve renklerde elektrikli ev aletleri ve ev aksesuarları sağlayan Casa Bugatti ürünleri bir arada sunuluyor.

italdeco-mutfak-323

ITALDEKO Nişantaşı Showroomu’nda aynı zamanda tamamı İtalya’dan gelen özel banyo ve banyo aksesuarları, duşakabin ve wellness sistemleri, özel tasarım batarya ve duş sistemleri de sergileniyor.


Adres: Ferah Sk. N.15 P.K.34365 Nişantaşı
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0212 219 61 84
Fax: 0212 219 88 07
Web: www.italdeko.com

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou