Arzum’dan Kebabi Elektrikli Izgara

Arzum - Kebabi Izgara

Arzum - Kebabi Izgara

Arzum, mutfaklarda yeni ürünü olan Arzum Kebabi Elektrikli Izgara’yı kadınların hizmetine sunuyor. Arzum Kebabi ile evde kokusuz, dumansız, zahmetsiz gerçek ızgara keyfini yaşamak mümkün olacak. Geniş iç yapısı sayesinde tek seferde daha fazla pişirme imkanı sağlayan Arzum Kebabi Elektrikli Izgara sadece ızgara yapmakla kalmayıp yiyecekleri aynı zamanda pişirilip ısıtılabilecek.

Kebabi Elektrikli Izgara’nın kapaklı oluşu sayesinde içlerindeki suyu muhafaza eden etler, lezzetini koruyarak, kömürleşmeden, yumuşak ve tam kıvamında pişecek. Rezistansının üst kapakta bulunması sebebiyle pişirme üstten olmakta ve bu sayede etlerin yağ ve suyunun rezistansın üzerine akarak yanması engellenmektedir. Böylece hem sağlıklı yiyecekler hazırlanmakta hem de kötü koku ve duman oluşumu önlenerek mutfakta ızgara keyfine varılabilir. İki kademeli pişirme teli ve termostat ayar düğmesi sayesinde yiyeceklerin rezistansa uzaklığı ayarlanarak istenilen kıvamda pişirme yapılabilir. Aynı zamanda alt kapağa yerleştirilen yapışmaz kaplama tepsi içine de yiyecekler yerleştirilerek pişirme yapılabilir. Bu tepsi içine isteğe bağlı olarak konulacak bir miktar suyun buharı sayesinde daha yumuşak bir pişirme sağlanabileceği gibi yağların bu suya düşmesi sonucu hem duman ve koku engellenmekte hem de tepsinin temizlenmesi kolaylaşmaktadır.

Arzum Kebabi Elektrikli Izgara’nın kullanımı da son derece kolay. Termostat ayar düğmesi sayesinde pişirme süresini kendi damak zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Emniyet swich ile ise ızgara kapağı açıldığında rezistans devre dışı kalır. Kapak kapandığında ise tekrar devreye giren bu sistemle, güvenli bir şekilde pişirme işlemi kaldığınız yerden devam edebilmektedir.

yrıntılı bilgi için : www.arzum.com.tr

Kaynak : www.basinbultenim.com

About author View all posts

brc

1 CommentLeave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.