Häfele’den Akıllı Çekmece Tabalıkları

Häfele - Tabaklık

Häfele - Tabaklık

Häfele’nin mutfakta birbirinden ayrılması gereken malzemeleri en sistemli şekilde düzenleyen ürünü akıllı çekmeceler, tabakları diğer malzemelerden ayırarak arandığında kolay bulunabilir hale getiriyor. Böylece çekmece içindeki tabaklar dairesel bölümlü özel bir düzenleme sistemiyle yer kaplamayan mutfak elemanlarına dönüşüyor.

Häfele’de tabakların yatay olarak saklanabildiği bir başka çekmece sisteminde ise bölümlemeler plastik çubuklar sayesinde gerçekleştiriliyor.

Yatay ve tabakları üst üste dizerek kullanmayı isteyenler için tabaklığın çapı ayarlanabiliyor ve taşınabiliyor. Maksimum 114 mm depolama alanı sağlayan sistem, 180-320 mm tabak çapına uygun olarak üretiliyor. Mutfağında tabaklarını dolap içine dikey olarak dizerek yerleştirmek isteyenler için polistren malzemeden üretilen tabaklık hem dolap hem çekmece içinde kullanılmaya uygun. 500 mm çekmece rayları ile birlikte kullanılabilen tabaklık 60 mm yüksekliğinde ve çekmece iç genişliği ve derinliğine uygun olarak kesilebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.hafele.com.tr

kaynak : www.kurumsalhaberler.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.