Yaşayan mutfaklar için italdeko mutfak

Modern mobilyada trend belirleyici tasarımları ile dikkat çeken dünya lideri İtalyan Poliform firmasının mutfak markası Varenna, Türkiye pazarına ITALDEKO ile girdi.

Poliform Varenna_1

italdeko poliform varenna mutfak

Sunduğu kullanım kolaylığı, özgün ve modern tasarımlı koleksiyonları ile tüketicilerin ilgisini çeken ITALDEKO, Poliform Varenna ile mutfak anlayışına yepyeni bir boyut getirerek mutfağı bir yaşam alanına dönüştürüyor. Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı ve mimarları Carlo Colombo, Paolo Piva, Marcel Wanders; Poliform Varenna ile mutfak yaşantınızı kolaylaştıran, özgürlük alanı sunan, yaratıcılığı ön planda tutan ve estetikle bütünleştiren Twelve, Matrix, Alea gibi farklı tasarım seçenekleriyle tüketiciyi yakalıyor.

ITALDEKO, sıra dışı olması ve yaratıcılıkla oluşturulan Poliform Varenna’yı mutfağın tüm yaşam alanı ile uyumu, kullanılan malzemeler ve renkleriyle ön plana çıkarıyor. Tamamı İtalyan markası ve tasarımı olan mutfak koleksiyonunda estetik, uyum ve fonksiyonellik göz önünde tutularak farklı renk ve değişik malzemeler bir arada kullanılıyor.

Yaratılan modern mutfaklarda nitelikli çözümler, malzeme, cila ve renkler ile farklı stilleri yorumlayarak estetik bir görünüm kazandıran, bileşimindeki özgürlük temasını ve farklı yaşam tarzlarını buluşturan modellerin detaylarındaki farklılıklar Poliform Varenna’yı sektörde yenilikçi ve lider kılıyor.

Geniş ve farklı alternatifler bulunan mutfak koleksiyonunda İtalyan lake, doğal ahşap, cam, parlak laminat kullanılmakta ve mutfağınız Poliform Varenna ile elit bir yaşam alanına dönüşmektedir.
En iyiler için en iyisi ITALDEKO’da…
Bilgi için: 0 212 273 21 49
www.italdeko.com

Modern mobilyada trend belirleyici tasarımları ile dikkat çeken dünya lideri İtalyan Poliform firmasının mutfak markası Varenna, Türkiye pazarına ITALDEKO ile girdi. Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı ve mimarları Carlo Colombo, Paolo Piva, Marcel Wanders’in imzalarını taşıyan Poliform Varenna ile farklı yaşam konseptlerini ve daha fazlasını ITALDEKO’nun Mecidiyeköy, Ortaklar Caddesi’ndeki yeni Showroom’unda görmek mümkün.

About author View all posts

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.