Italdeko Poliform Varenna “Kyton” Mutfaklarda Yaşam Çözümleri

Modern ve trend belirleyici tasarımları ile mutfak sektöründe dikkat çeken Poliform Varenna, KYTON modelinde estetiği sadelik ile birleştirerek kişiye ve mekana özel tasarımlar sunuyor.

Poliform Varenna Kyton - italdeko

CR&S Varenna tasarımı Poliform Varenna KYTON modeli; mutfak yaşantınızı kolaylaştıran, özgürlük alanı sunan, yaratıcılığı ön planda tutan ve estetiği sadelikle tamamlayan vizyonunu tüketicileriyle buluşturarak yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Tamamı İtalyan üretimi ve tasarımı olan KYTON modeli sağlamlık ve çok yönlü yapısı ile öne çıkan bir tasarım. Yüksek teknoloji çelik, ahşabın sıcaklığı ve camın estetiğiyle birleşince parlaklık ve yansımaların uyumlu birlikteliği göz kamaştırıyor. Doğal ahşap dokulu,  parlak ve mat lake, laminant, quartz ve mermer malzemelerle de zenginleştirilen KYTON modelinde; minimal yatay kalınlıklar, gömme kulplu kapaklar, dolaplar ve çekmecelerde kullanılan işlevsel aksesuarlarla maksimum depolama imkanı yaratılarak geniş yaşam alanları sunuluyor.

KYTON’da mutfağın tüm yükünü kaldırabilen yüksek üniteler istendiğinde basit bir dokunuşla, tamamen gizlenip adeta kapaklı bir dolap ünitesi haline geliyor. Ayrıca KYTON’a özel çerçevesiz cam kapak ve cam tezgah uygulamaları da estetiğin son noktası olarak göze çarpıyor.  Tezgah ve davlumbaz uygulamalarında çeşitlilik ve fonksiyonellik ön plana çıkıyor.

Mutfaklarınızı özgür yaşam alanlarına dönüştürerek tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümler sunan Poliform Varenna KYTON Italdeko’nun Mecidiyeköy’deki Showroom’unda tüketicilerini bekliyor.

About author View all posts

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.